شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/06/24 11:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش:

حرکت خودجوش مردمی مانند سیلی بنیان برکن، عقاید و افکار هتاکان را نشانه خواهد رفت

**نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با محکوم نمودن حرکت جاهلانه اهانت به ساحت مقدس کلام الله مجید گفت: حرکت خودجوش مردمی مانند سیل بنیان برکنی، عقاید و افکار انحرافی هتاکان و مسببان این حرکت نابخردانه را نشانه خواهد رفت و درس عبرتی خواهد شد برای هتاکان و آنان که اجازه دادند این اهانت در کشورشان روا داشته شود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا تابش در این خصوص با تسلیت این اقدام سخیف؛ اسلام و کلام الله مجید را آئین نجات بخش و رهگشا برای جامعه بشری دانست که با حرکت پر جوش و خروش خود در سطح جامعه بشری منشا حرکات بزرگی بوده است.

دبیرکل فراکسیون خط امام (ره) مجلس افزود: همه مسلمانان جهان با واکنش خود پاسخ کوبنده‌ای به اهانت کنندگان و آمریکائی‌ها که اجازه انجام چنین حرکت سخیف و جاهلانه‌ای را دادند نشان دادند و الحمدالله در سطح کشور ما نیز این حرکت خودجوش مردمی شروع شده و این سیل بنیان برکن، عقاید و افکار انحرافی هتاکان را نشانه خواهد رفت و این واکنش‌ها درس عبرتی خواهد بود برای هتاکان و آنهایی که اجازه دادند که این هتاکی در کشورشان روا داده شود.

وی گفت: در استان دارالعباده یزد و شهرستان اردکان نیز به این گستاخی به خوبی واکنش نشان داده شده است و مردم درصددند تا با حضور خود در صحنه ناراحتی قلبی خود از این حرکت که دل‌شان را به درد آورد را به بهترین نحو نشان دهند.

تابش در پایان نیز مجدداً این حرکت جاهلانه و نابخردانه را تسلیت گفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet