هدر موبایل
1389/06/24 12:10:00
سرویس فرهنگی
یحیی زاده در پی ادعای رئیس فدارسیون کشتی:

کمیسیون فرهنگی موضوع نامه منتسب به سعیدلو را بررسی می کند

**رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد کمیسیون متبوعش در اولین جلسه پس از تعطیلات تابستانی نامه منتسب به علی سعیدلو درباره رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی را بررسی خواهد کرد.

"سیدجلال یحیی زاده در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه ارسال نامه ای از سوی رئیس سازمان تربیت بدنی به رهبر معظم انقلاب و کسب تکلیف از ایشان برای رویارویی ورزشکاران ایران با ورزشکاران رژیم صهیونیستی برای اعضای کمیسیون فرهنگی محرز نشده است گفت: با وجودی که رئیس سازمان تربیت بدنی این موضوع را تکذیب کرده است اما کمیسیون فرهنگی در اولین جلسه پس از تعطیلات موضوع را بررسی خواهد کرد.

وی افزود: ما در عرصه های ورزشی شکست های فنی مختلفی داشته ایم اما اینکه عده ای بخواهند در به رسمیت نشناختن ورزشکاران رژیم صهیونیستی شک کنند، از هر شکستی برای ما سنگین است.

نماینده مردم تفت  و میبد ادامه داد: ایرادی ندارد که در موضوعات مختلف از رهبری کسب نظر کنیم اما اینکه در چنین فضایی و در شرایطی که ملت مسلمان روز قدس را پشت سرگذاشته و فریاد مرگ بر اسرائیل سر داده اند، صحبت از نامه ای شود که به منظور مقابله با حریفان رژیم صهیونیستی نوشته شده است، چندان پسندیده نیست.

یحیی زاده با اشاره به مراسمی که اخیرا به منظور تجلیل از 71 ورزشکاری که در سال گذشته حاضر به رویارویی با حریفان رژیم صهیونیستی نشده اند برگزار شد اظهار داشت: برای ما بزرگترین پیروزی در میادین ورزشی به رسمیت نشناختن ورزشکاران رژیم صهیونیستی است اما عده ای با طرح برخی صحبت های بی اساس عملکرد قهرمانان ما را زیر سوال می برند.

محمدرضا یزدانی خرم رئیس فدراسیون کشتی چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که سازمان تربیت بدنی نامه‌ای به مقام معظم رهبری نوشته است تا از ایشان برای رویارویی ورزشکاران ایران با ورزشکاران رژیم صهیونیستی کسب تکلیف کند. سعیدلو این موضوع را تکذیب کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet