ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/24 13:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آشتیانی:

اهانت به قرآن اقدامی برنامه‌ریزی شده از سوی صهیونیست‌ها بود

**نماینده مردم قم در مجلس شورا ی اسلامی گفت: اهانت به قرآن کریم، اقدامی برنامه ریزی شده از سوی صهیونیست ها بود تا از این طریق میزان واکنش و آمادگی مسلمانان را بسنجند و برای مقابله با آن برنامه ریزی کنند.

رضا آشتیانی عراقی در گفت‌ و گو با ایرنا اظهار داشت:با توجه به سوابقی که از آمریکا و اروپا در زمینه اسلام ستیزی وجود دارد، نباید از موضوع اهانت اخیر به قرآن کریم به سادگی گذشت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اقدام اخیر افراطیون صهیونیستی را همسو با اهانت‌هایی دانست که در سال‌های اخیر از طریق تهیه فیلم و کاریکاتور به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) صورت گرفته است.

آشتیانی تاکید کرد: آنها قصد دارند از طریق اهانت به مقدسات اسلامی با گسترش اسلام گرایی در غرب مقابله کنند اما نمی دانند این رفتارهای آنان، نه تنها مسلمانان را برای مقابله با استکبار جهانی مصمم تر می کند بلکه موجب گسترش هرچه بیشتر اسلام در اقصی نقاط جهان می شود.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه قلوب مسلمانان از هتک حرمت قرآن جریحه‌دار شده است، اظهار داشت: به طور یقین این کارها مقدمه‌ای است تا در آینده اهانت های دیگری به مقدسات مسلمانان برنامه ریزی کنند.

آشتیانی ادامه داد: هرچند مقامات غربی به ظاهر از مواضع خود عقب نشینی کرده و چنین رفتارهایی را تقبیح کرده اند اما به طور حتم این کارها برای محک زدن اتحاد و واکنش مسلمانان بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها خواهان محو کامل اسلام از جهان هستند، اظهار داشت: لازم است مسلمانان در اقصی نقاط جهان با اعلام انزجار به میدان بیایند و وحدت خود را در مقابله با این توطئه‌ها بار دیگر به نمایش بگذارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet