هدر موبایل
1389/06/24 13:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون فرهنگی:

فاجعه سوزاندن قرآن باعث بیداری امت اسلامی خواهد شد

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: فاجعه سوزاندن قرآن کریم نتیجه عکس داده و باعث بیداری بیشتر امت اسلامی خواهد شد.

سید جلال یحیی زاده در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به فرمایشات مهم مقام معظم رهبری در خصوص فاجعه سوزاندن قرآن، اظهار کرد: آتش زدن قرآن کار چند نفر دیوانه یا اوباش نبوده است بلکه این فاجعه، نتیجه اقدام سیاستمداران دیوانه آمریکایی و اسراییلی بوده است که در ادامه حرکت های گذشته نظیر انتشار کاریکاتورهای توهین آمیز و ساختن فیلم های موهن، صورت گرفته است.

نماینده تفت و میبد در مجلس با اعلام هشدار مبنی بر اینکه اقدامات دشمنان در این مرحله متوقف نشده و آنها درصدد هستند برنامه های دیگری را نیز به اجرا درآورند تاکید کرد که به لطف خداوند، مسلمانان، آمریکا و اسراییل را پشیمان خواهند کرد تا دیگر آنها اقدامات مشابهی را در توهین به قرآن و دین اسلام انجام ندهند.

وی در ادامه هدف از موضع گیری سیاست مداران آمریکایی در مقابل سوزاندن قرآن را حفظ جان سربازانشان در افغانستان و عراق دانست و رییس جمهوری آمریکا را فردی معرفی کرد که به هیچ یک از شعارهای خود پایبند نیست و اصلا به آنها اعتقادی ندارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین با تاکید بر ضرورت تبعیت از مقام معظم رهبری در خصوص حفظ هوشیاری در مقابل توطئه های دشمنان در ایجاد جنگ صلیبی جدید خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند که مسلمانان در دامی که دشمن پهن کرده است گرفتار نمی شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet