هدر موبایل
1389/06/24 16:49:00
سرویس فرهنگی
میرخلیلی خبر داد:

بیمه کارگران ساختمانی مهر ماه در دستور کار کمیسیون اجتماعی

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موضوع بیمه کارگران فصلی و ساختمانی پس از تعطیلات مجلس با حضور مسئولان وزارت رفاه و تامین اجتماعی در خانه ملت مورد بررسی قرار می گیرد.

"سیدعلی میرخلیلی"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: متاسفانه تصمیم دولت در خصوص حذف کردن پرداخت سهم بیمه کارگران، مشکلات عدیده ای را برای کارفرمایان ساختمانی رقم زده است.

وی تصریح کرد: تصمیم اخیر دولت در خصوص حذف بیمه کارفرمایان موجب شده تا کارفرمایان ساختمانی برای صدور پروانه ساخت با مشکلات متعددی مواجه شوند.

نماینده مردم میناب،ر ودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: عملکرد دولت در خصوص قطع شدن پرداخت سهمیه بیمه کارفرمایان موجب شده تا صدور پروانه ساخت با افزایش 30 برابری همراه باشد؛موضوعی که موجب شده تاثیر مستقیمی بر درآمد شهرداری ها به همراه داشته باشد.

میرخلیلی خاطرنشان کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با توجه به اهمیت موضوع عدم پرداخت بیمه کارفرمایان و تاثیر آن بر درآمد شهرداری ها، در اوایل مهر ماه موضوع بیمه کارگران ساختمانی را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد دولت با بازنگری در خصوص پرداخت سهمیه بیمه کارگران ساختمانی مشکلات شهرداری های کشور را رفع کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet