حلول ماه ربیع الاول
1389/06/24 16:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

تاکید رضایی بر تسریع روند تحقق اهداف سند چشم انداز

**دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های مختلف کشور در عرصه های گوناگون، جهت دستیابی به اهداف سند چشم انداز ۲۰ ساله گفت: ایران اسلامی با همکاری های دولت، مجلس شورای اسلامی، مسئولین و همیاری و همدلی مردم در آینده ای نزدیک به الگوی منطقه تبدیل خواهد شد.

امیدوار رضایی میرقائد، نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در ارزیابی روند دستیابی به اهداف سند چشم انداز، گفت: بنا به توصیه مقام معظم رهبری، باید همت و زمان ویژه ای جهت تسریع روند دستیابی به اهداف سند چشم انداز 30 ساله در نظر گرفته شود.

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های قابل توجه در بحث انرژی اتمی، در راستای اهداف سند چشم انداز، تصریح کرد: موفقیت در روش های جدید پزشکی و جراحی و کسب رتبه های اول دنیا در تولید سلول های بنیادین، تلاش جهت ارتقای سلامت جامعه، از جمله دستاوردهای بخش های مختلف توسعه ای کشور در راستای دستابی به اهداف سند چشم انداز است.

وی توزیع عادلانه ثروت، ایجاد ایرانی پیشرفته براساس طرح توسعه ملی، اسلامی و مقتضیات فرهنگی،اجتماعی و جغرافیایی کشورمان را از دیگر دستاوردهای کشورمان در تحقق اهداف سند چشم انداز 1404 عنوان کرد و افزود: افزایش تعداد اعضای هیئت علمی،دانشجو و پزشکان از جمله توسعه های کمی در زمینه تحقق اهداف سند چشم انداز است.

رضایی با اشاره به تلاش بی وقفه دولت نهم در تحقق اهداف سند چشم انداز 20 ساله، خاطرنشان کرد: دولت و مجلس باید با همکاری و جدیت بیشتری، روند تحقق اهداف سند چشم انداز را پیگیری نمایند.

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم انجام کار کارشناسی و ارائه طرح های مشخص توسعه برای اجرای اهداف سند چشم انداز، یادآور شد: زمینه سازی توسعه در بسترهای مختلف از جمله صنعت، رشد سرمایه گذاری و افزایش بهره وری نیروی کار نیز از جمله بخش هایی است که نیازمند توجه و عنایت بیشتری است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet