ایام محرم 1398
1389/06/24 18:05:00
سرویس کمیسیون ها
با اشاره به گزارش وزارتخانه های بهداشت و نیرو؛

محسنی‌بندپی: چاه‌های آلوده به نیترات پلمپ شدند

**نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از پلمپ شدن چاه های آلوده به نیترات، آب مصرفی تهران خبرداد.

"انوشیروان محسنی بندپی" در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت چاه های آلوده به نیترات در آب مصرفی تهران گفت: وزارت نیرو اعلام کرد در جهت رفع نگرانی های شهروندان تهرانی چاه های آلوده به نیترات را پلمپ کرده است.
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش مسئولان وزارت نیرو و بهداشت و درمان اظهارداشت: مسئولان وزارتخانه های " نیرو و بهداشت" تاکید داشتند، با توجه به اینکه مصرف آب شرب در تهران کاهش یافته و وزارت نیرو آب مصرفی شهروندان را از سدها تامین می کند، نگرانی در ارتباط با آلودگی آب تهران تا حدود زیادی کاهش یافته است.
 نایب رییس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت نیرو در جهت مقابله با آلودگی آب تهران به نیترات تمهیدات سازنده ای را اتخاذ کرده است.
محسنی بندپی خاطرنشان کرد: پس از اظهارات خانم دستجردی مبنی بر خطرات آلودگی آب تهران 7 دستگاه "آر.او" از سوی وزارت نیرو بر روی چاه های آلوده به نیترات نصب کرد.
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآورشد: گزارش های رسیده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیانگر این است که با پلمپ شدن چاه های آلوده، آلودگی آب تهران به میزان زیادی کاهش یافته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet