خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/24 19:07:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم بستان آباد:

استکبار جهانی نمی‌تواند به اسلام ضربه بزند

**نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس با اشاره به قرآن سوزی در آمریکا، تاکید کرد: استکبار جهانی به خصوص آمریکا در پی وارد کردن ضربه به اسلام است که هرگز موفق به این کار نخواهد شد.

"احد خیری" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه امریکا پیش از این نیز اقداماتی در جهت خدشه زدن به اسلام انجام داده است، تصریح کرد: استکبار جهانی برنامه مدونی برای ضربه زدن به اسلام دارد، پیش از این با حمایت از کتاب آیات شیطانی و سلمان رشدی در پی ضربه زدن به اسلام بود که خوشبختانه با تدبیر جهان اسلام این اقدام بی اثر شد.

وی با بیان اینکه قرآن کتاب آسمانی تمام مردم است، تاکید کرد: آنها تصور می‌کنند با آتش زدن قرآن به اسلام توهین کرده‌اند اما بی‌خبرند از اینکه قرآن کتاب راهنمای بشریت است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلام با اشاره به ترس آمریکا از اسلام، گفت: ترس استکبار جهان از اسلام به این دلیل است که اسلام به کشورهایی راه یافته  که پیش از این در آن مناطق خبری از اسلام نبود.

 وی تاکید کرد: آمریکا از سرعت گسترش و دربرگیری اسلام درجهان به هراس افتاده است.

خیری با ابراز امیدواری از اینکه بار دیگر مسلمانان در برابر این بی احترامی و هتک حرمت به اسلام ایستادگی خواهند کرد، ادامه داد: این‌بار مسلمانان اقدام متقابلی با این بی احترامی خواهند داشت و پیش از گذشته به تاثیر وحدت و هماهنگی پی خواهند برد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet