هدر موبایل
1387/02/28 16:15:00
سرویس صحن

جوابیه روابط عمومی مجلس شورای اسلامی به روزنامه همشهری

روابط عمومی مجلس شورای اسلامی به مطلب مندرج در روزنامه همشهری تحت عنوان «آرایش جدید در مجلس برای تعیین رئیس» پاسخ داد.

به گزارش خانه ملت، متن جوابیه به شرح زیر است:

مدیر مسئول محترم روزنامه همشهری

احتراما در شماره 4554 مورخ 26/2/87 آن روزنامه گزارشی با عنوان «آرایش جدید در مجلس برای تعیین رئیس» درج شده است که در آن ادعا شده «قرار است جمعی 9 نفره مشتکل از ... و غلامعلی حدادعادل، با جمع بندی نهایی در میان خود نامزدهای ریاست مجلس هشتم را به سایر اصول گرایان مجلس آینده معرفی کند».

خواهشمند است دستور فرمایید توضیح زیر برابر قانون مطبوعات در همان صفحه برای اطلاع خوانندگان محترم آن روزنامه درج گردد:

1- جناب آقای دکتر حدادعادل از وجود چنین قرار و کمیته ای بی اطلاع هستند چه برسد به اینکه عضو آن باشند.

2- در هفته گذشته کمیته تعیین شده از سوی هیات مدیره موقت اصولگرایان که مسئول تهیه پیشنهاد ساز و کار انتخاب هیات رئیسه شده است در خصوص انتخاب رئیس، گزینه های مختلف از توافق بین خود کاندیداها تا واگذاری تصمیم گیری به افرادی خارج از مجلس و جمع های محدودی از نمایندگان و یا طرح مستقیم موضوع در مجمع عمومی اصولگرایان را مطرح و سپس انتخاب هر یک از این گزینه ها را به جناب آقای دکتر حدادعادل پیشنهاد کردند. جناب آقای دکتر حدادعادل با تبیین اشکالات مربوط به طرح مساله در جمع های محدود و لزوم مشارکت عامه نمایندگان اصولگرا در فرآیند انتخاب هیات رئیسه بویژه رئیس مجلس تاکید کردند بهترین گزینه واگذاری تصمیم گیری به مجمع عمومی اصولگرایان است.

3- دکتر حدادعادل آمادگی خود را برای حضور در جلسه عمومی اصولگرایان  طرح مستقیم نقطه نظرات خود با نمایندگان اعلام و تاکید می نمایند نتیجه رای نمایندگان برای ایشان ملاک کاندیداتوری و یا عدم کاندیداتوری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet