شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/06/25 12:42:00
سرویس اقتصادی
حسن شبان‌پور:

پتروشیمی شهدای مرودشت 45درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

**نماینده مردم ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت ۴۵ درصدی کارخانه پتروشیمی شهدای مرودشت خبر داد.

"حسن شبان‌پور" با اعلام این خبر به روزنامه خبر جنوب گفت: این پروژه با هدف رشد صنعتی مرودشت و همچنین اشتغال جوانان این شهرستان آغاز شد و در حال حاضر پیمانکاران مشغول فعالیت‌های تأسیساتی و محوطه‌سازی آن هستند.

این نماینده افزود: قرار بر این است تا از نیروهای بومی برای کار در این کارخانه استفاده شود تا بخشی از دغدغه جوانان مرودشت درباره معضل بیکاری کاهش یابد.

 شبان‌پور همچنین درباره آب شرب شهر مرودشت سخن گفت: در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته، مرودشت از نعمت آب شرب سالم برخوردار است، تنها باید یک خط سه کیلومتری در اطراف شهربا قطر بالا کشیده شود تا اطراف شهر و حومه را پوشش دهد.

این نماینده اضافه کرد: در خط لوله جدید به دنبال آن بودیم که ضلع غربی شهر به شکل رینگ کامل لوله کشی شود که در این زمینه پیمانکار مشخص شده و کار تا دو ماه دیگر عملیاتی می‌شود.

شبان‌پور در پایان به موضوع خشکسالی‌های اخیر و مشکلات کشاورزان اشاره کرد و گفت: متأسفانه برای کشاورزان آسیب دیده از خشکسالی کار زیادی انجام نشده است. ما از طریق مجمع نمایندگان استان، استاندار و دیگر مسئولان پیگیری‌هایی را انجام داده‌ایم از آن جمله می‌توان به تمدید زمان بازپس دهی وام‌ها به بانک اشاره کرد که این مسئله این امکان را به کشاورزان می‌دهد تا کشت پاییزه را آغاز و تا حدودی از بحران عبور کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet