هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده ایلام در گفت وگو با خانه ملت خبرداد؛

احضار رئیس پلیس و حمل و نقل پایانه‌های کشور به مجلس

سرویس کمیسیون ها
**نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی از احضار رئیس پلیس و حمل و نقل پایانه‌های کشور برای توضیح درباره تصادف اتوبوس حامل مسافران ایلامی به خانه ملت خبر داد.
پنج‌شنبه 25 شهریور 1389 ساعت 16:13

"شاپور پولادی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به حادثه تصادف اتوبوس حامل مسافران ایلامی در جاده ساوه - تهران که منجر به مرگ 29 سرنشین این اتوبوس شد، گفت: بعد از تعطیلات مجلس(4 مهرماه) از رئیس پلیس و حمل و نقل پایانه‌های کشور به مجلس دعوت خواهیم کرد تا در این باره توضیح دهند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اسفناک توصیف کردن حادثه تصادف اتوبوس حامل مسافران ایلامی، خاطرنشان کرد: براساس گزارش‌های اعلامی، خواب آلودگی راننده، علت اصلی این تصادف بوده است.

نماینده ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول با اظهار اینکه آمارها درباره تعداد مسافران و جان باختگان این حادثه تصادف متناقض است، خاطرنشان ساخت: طبق گزارش‌هایی که به ما داده اند؛ 10 تن از مسافران این اتوبوس اهل شهر ایلام، 4 نفر ایوان و 28 نفردیگر مسافران بین راهی بودند.

وی تعداد کشته شدگان را 29 نفر اعلام کرد و افزود: پس از این حادثه، فعالیت تعاونی 7 ایلام به همراه تعدادی از مسئولان پلیس راه ایلام و ساوه  به حالت تعلیق درآمد.

پولادی با اظهار اینکه مسئولان باید درباره علل این حادثه پاسخگو باشند تا حداقل در آینده شاهد چنین حوادث دلخراشی در کشور نباشیم، خاطرنشان کرد: باید مسئولان بیایند و در مجلس توضیح دهند که آیا راننده‌ای که منجر به وقوع این حادثه شده صلاحیت داشته و مسئولان پلیس راه به وظیفه خود در این زمینه عمل کرده‌اند یا خیر؟

ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه، یک دستگاه اتوبوس مسافربری در هفت کیلومتری آزادراه تهران - ساوه به علت بی توجهی راننده به جلو، دچار واژگونی شد.

در این حادثه، 29 نفر کشته و 15 تن دیگر مجروح شدند که همه مجروحان با حضور پلیس و اروژانس به مراکز درمانی فرستاده شدند.

این اتوبوس از تعاونی 7 عدل ایلام به مقصد تهران در حرکت بوده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000