هدر موبایل
1389/06/26 13:25:00
سرویس سیاسی
کرمی‌راد:

هیات رئیسه مجلس برای اعلام وصول استیضاح خلیلیان مجاب شده‌اند

**یکی از طراحان اصلی طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی از مجاب شدن اعضای هیات رئیسه مجلس برای اعلام وصول طرح استیضاح این وزیر کابینه دهم خبر داد.

"محمد کرمی‌راد" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اعلام اینکه طراحان استیضاح صادق خلیلیان مصر هستند که این طرح پس از تعطیلات تابستانی مجلس اعلام وصول شود، افزود: هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز مجاب شده اند که این طرح را پس از تعطیلات تابستانی مجلس اعلام وصول کنند.

نماینده کرمانشاه درباره تعداد امضاهای این طرح استیضاح، خاطرنشان کرد: 40 نماینده این طرح استیضاح را امضا کرده بودند که از این تعداد تنها 4 نفر امضای خود را پس گرفته و 36 نفر دیگر همچنان مصر به انجام این استیضاح هستند.

کرمی راد در پاسخ به این پرسش که طراحان استیضاح نمی خواهند یک‌بار دیگر پیش از اعلام وصول استیضاح جلسه‌ای با وزیر برگزارکنند، گفت: بیش از این 16 ساعت با وزیر جلسه گذاشتیم که این جلسات آن طور که باید و شاید به نتیجه نرسید و خیلی از امضاکنندگان چون اعتقادی به نتیجه بخش بودن این جلسات نداشتند، اصلا در آن شرکت نکردند.

موضوع طرح استیضاح وزیر جهادکشاورزی از تیرماه در مجلس مطرح است ولی تاکنون این طرح به دلیل درخواست "علی لاریجانی" رئیس مجلس و "غلامعلی حداد عادل" رئیس کمیسیون فرهنگی از طراحان استیضاح برای برگزاری جلساتی با وزیر تاکنون مسکوت مانده است.

براساس آئین نامه داخلی مجلس، برای اعلام وصول هر طرح استیضاح، امضای 10 نماینده نیازمند است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet