هدر موبایل
1389/06/26 14:46:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید:

هر شش ماه، یک کارخانه در این حوزه انتخابیه افتتاح می‌شود

**نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی گفت:هر شش ماه ،یک کارخانه در این حوزه انتخابیه افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،«داود محمدجانی» نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در گفت و گو با خبر جنوب گفت: مجمع کارخانه‌های کاشی و سرامیک آباده شامل 5 کارخانه است که هر کدام از آنها امکان جذب 300 نفر را دارند.اولین کارخانه از این مجتمع یک ماه پیش افتتاح شد که توانست برای 300 نفر شغل ایجاد کند.

وی افزود: در این مجتمع به طور میانگین هر شش ماه یک کارخانه افتتاح خواهد شد که همین مسئله به وضوح موجب ایجاد انگیزه و امید به آینده در میان جوانان این حوزه انتخابیه شده است.

این نماینده درباره دیگر طرح‌های در دست اقدام در حوزه انتخابیه خود گفت: موضوع کارخانه فولاد آباده نیز به طور جدی در حال پیگیری است که امیدوارم با روند فعلی تا پایان امسال کلنگ آن نیز به زمین بخورد.

محمدجانی ادامه داد: در خرمبید هم در 2 ماه آینده شاهد افتتاح کارخانه بزرگ لوله سبز خواهیم بود که به طور متوسط برای 150 نفر شغل ایجاد خواهد کرد. همچنین تا پایان امسال عملیات اجرایی کارخانه الیاف شیشه نیز در خرمبید آغاز خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet