هدر موبایل
1389/06/25 13:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مشهد:

هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم نظام سلطه را رسوا کرد

**نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم موجب رسوا شدن نظام سلطه و نمایان شدن اسلام ستیزی غرب شد.

عفت شریعتی کوهبنانی در گفت و گو با ایرنا افزود:پیش از این نیز اقدامات فجیع و جنایات محرز آمریکا و رژیم صهیونیستی چهره واقعی نظام سلطه را به جهانیان نشان داده بود اما توهین به ساحت مقدس قرآن کریم و سکوت در برابر این اقدام شنیع موجب رسوایی کامل سلطه گران شد.

وی گفت: توهین به قرآن کریم و بی احترامی به کتاب آسمانی بیش از یک میلیارد مسلمان دنیا روند نابودی و اضمحلال نظام سلطه را تسریع کرد و انزجار و تنفر از آمریکا و رژیم صهیونیستی را به نهایت رسانید.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خداوند در قرآن آورده است که خودش حافظ قرآن است، اظهارداشت: هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم قلب هر مسلمانی را جریحه دار کرد و موجب شکسته شدن سکوت در برخی کشورهای مسلمان شد.

وی افزود:همین امر می تواند انسجام و اتحاد همه ملت های مسلمان را داشته باشد زیرا برای مجازات عاملان این اقدام شنیع باید همه اعتراض و انزجار خود را نشان دهند.

شریعتی گفت: حضور معترضانه مردم در راهپیمایی های مختلف در سراسر کشور ما و سایرکشورهای مسلمان و حتی غیر مسلمان نشان از وحدت دارد اما باید این وحدت را حفظ نمود تا در برابر اسلام ستیزی و دشمنی غرب با دین مبین اسلام ایستادگی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet