خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/25 13:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

ادعای فعالیت مرکز جدید هستهای با هدف خوش خدمتی به غرب است

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ادعای کذب فعالیت مرکز جدید هسته ای با هدف خوش خدمتی منافقان و سلطنت طلبان به غرب صورت گرفته است.

حسین سبحانی نیا در گفت و گو با ایرنا افزود: کلیه فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران کاملا در چارچوب قوانین بین المللی و ان.پی.تی پیگیری و دنبال می شود و هیچ نیازی برای پنهان کاری وجود ندارد.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در همه حال و در هر زمان که نیاز بوده و هست هماهنگی های لازم برای فعالیت مراکز هسته ای صورت می گیرد و ادعای فعالیت مرکز هسته ای جدید ادعای بی پایه و اساس و صرفا با هدف خوش خدمتی و جلب نظر غرب از سوی منافقان انجام گرفته است.

این نماینده مجلس با اشاره به تایید آمریکا مبنی بر وجود این مرکز گفت: ادعای غرب معمولا در زمینه های هسته ای مستند به اطلاعاتی است که اطلاعات سوخته و یا بی اساس و دروغی می باشد که گروههای مزدور و منافقان و سلطنت طلبان از گوشه و کنار تهیه و در اختیار آنان قرار می دهند.

نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: این در حالی است که کلیه اقدامات هسته ای جمهوری اسلامی کاملا تحت نظر و نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی انجام می شود و فعالیت مراکز جدید هسته ای نیز در همین قالب صورت می گیرد.

او تاکید کرد: کلیه اقدامات ایران در زمینه هسته ای با هماهنگی و نظارت سازمانهای بین المللی انجام می گیرد زیرا فعالیت در این زمینه حق ایران است و کسب حقوق مسلم نیازی به پنهان کاری ندارد.

سبحانی نیا گفت: خوشبختانه شفاف عمل کردن در موضوع هسته ای یکی از افتخارات جمهوری اسلامی است و همین امر موجب شده که به رغم توطئه های فراوان شاهد فعالیت سالم هسته ای در ایران هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet