ایام محرم 1398
1389/06/26 11:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اقلیت:

اهانت به قرآن کریم نقشه استکبار برای شروع جنگ‌های صلیبی است

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس گفت: استکبار جهانی درصدد است بین مسلمان‌ها و مسیحیان یک جنگ مذهبی و صلیبی در دنیا راه انداخته تا جنگ علیه مستکبران منحرف شود.

امیر طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره‌ به فاجعه آتش‌سوزی قرآن کریم در آمریکا، اظهارداشت: در پشت پرده این قضیه قطعاً برنامه‌ طراحی شده‌ای علیه دین وجود دارد و سران استکبار برای این برنامه خود چند کشیش خود فروخته را جلو انداختند تا این عمل زشت را مرتکب شوند.

وی بر همین اساس به برپایی مراسمی در این زمینه توسط آمریکا اشاره کرد که پس از مدتی لغو شد و تصریح‌ کرد: اگر این عمل تبعات سنگینی برای سران استکبار داشته باشد آنها چند کشیش را مسبب آن اعلام می‌کنند اما اگر واکنش‌های آنچنانی در دنیا ایجاد نشود بابی برای اقدام‌های بعدی علیه دین و قرآن باز خواهد شد که در نهایت در اقدامی بسیار زشت به مقدس‌ترین کتاب نزد مسلمانان اهانت کردند تا آنها ببینند چه واکنش‌هایی از سوی مسلمان‌ها به وجود می‌آید.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه آمریکا درصدد بود با این اقدام دنیا را امتحان کنند، متذکرشد: آنها می‌خواستند این عمل موجب عکس‌العمل مسلمان‌ها در سوزاندن کتاب‌های مقدس دیگر شود و به نقشه خود دست پیدا کنند و بین مسلمان‌ها و مسیحیان یک جنگ مذهبی و صلیبی در دنیا راه انداخته تا جنگ علیه مستکبران منحرف و درگیری دینی بین مردم ایجاد شود.

وی با تأکید بر اینکه قطعاً مسلمان‌ها در برابر این عمل زشت، غیرفرهنگی و دینی ساکت نخواهند نشست، افزود: اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم نه تنها عکس‌العمل علیه ادیان دیگر را به وجود نخواهد آورد بلکه دست‌های پشت پرده این جریان یعنی استکبار و در رأس آنها امریکا و لابی‌های صهیونیست را بیشتر رسوا خواهد کرد.

طاهرخانی با اشاره به اینکه سران استکبار فکر می‌کردند اگر حساسیت در بین مسلمانان بالا رود قطعاً آنها نیز علیه مسیحیت، انجیل و یا کتاب‌های دیگر عکس‌العمل خواهند داشت، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری هم اشاره داشتند و مردم مسلمان هم می‌دانند طبیعی است که این تنها کار چند کشیش نیست بلکه برنامه طراحی شده‌ای است که علیه ادیان آسمانی شکل می‌گیرد و در این خصوص مسیحیان هم عکس‌العمل‌هایی را نشان دادند و این عمل را محکوم کردند.

وی در عین‌حال این اهانت آمریکایی‌ها را اقدامی دانست که همه پیروان ادیان الهی و آسمانی این عمل را محکوم می‌کنند و در نزد آنها عمل غیرقابل قبولی است.

وی در خاتمه به محکوم کردن این اقدام از سوی فراکسیون اقلیت مجلس اشاره و خاطر‌ نشان ‌کرد: فراکسیون اقلیت قطعاً نسبت به این اقدام واکنش نشان خواهد داد و قرآن‌سوزی توسط آمریکایی‌‌ها را محکوم می‌کند و در مقابل این عمل هیچ وجدان بیداری اعم از مسلمانان و غیرمسلمان ساکت نخواهند نشست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet