ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/26 11:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری‌فرد:

استکبار جهانی از گرایش روزافزون جوانان به اسلام هراسان است

**یک نماینده مجلس شورای اسلامی،دلیل قرآن سوزی در آمریکا را هراس استکبار جهانی از گرایش روزافزون جوانان به اسلام ارزیابی کرد.

محمد غفوری‌فرد در گفت‌وگو با فارس با ابراز تاسف و انزجار از هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم اظهار داشت: عمل شنیع برخی افراد در آمریکا و سکوت دولت این کشور، نشان‌دهنده نهایت استیصال آمریکا است که با نهایت رذالت و حماقت به مقابله با یک اندیشه جهانی اقدام می‌کند.

وی افزود: ‌امروزه در دنیا اگر یک رمان مسئله‌دار را هم بسوزانند صدای اعتراض روشنفکران جهان بلند می‌شود، چه رسد به اینکه مقدس‌ترین کتاب آسمانی سوزانده شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: استکبار جهانی از گرایش روزافزون جوانان به اسلام شدیداً نگران شده و می‌داند که تفکر اسلامی که از قرآن سرچشمه می‌گیرد مایه عدالت در جهان و همان چیزی است که استکبار جهانی از آن هراسان است.

وی با بیان اینکه قرآن در 10 سال گذشته یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در آمریکا بوده، اظهارداشت: این پیام روشنی مبنی بر گرایش انسان‌های تشنه حقیقت به منبع آن، یعنی قرآن کریم است.

غفوری‌فرد تاکید کرد: این عمل پست آنها نتیجه عکس خواهد داد و روند رجوع مردم به قرآن را بیشتر خواهد کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مجلس در دوران تعطیلات به سر می‌برد، در اولین فرصت نمایندگان ملت ایران این جنایت را به شدت محکوم خواهند کرد و به فضل الهی روش‌های برخورد با این جنایت را بررسی می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet