هدر موبایل
1389/06/26 15:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی‌راد:

دولت آمریکا مسئول هتک حرمت کتاب مقدس مسلمانان است

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، دولت آمریکا را مسئول هتک حرمت کتاب مقدس مسلمانان دانست.

محمد کرمی‌راد در گفتگو با فارس با اشاره به هتاکی اخیر صهیونیست ها در سایه تامین امنیت پلیسی آمریکا نسبت به قرآن کریم، گفت: پیروی روسای جمهور فعلی و قبلی آمریکا ازتئوری‌های افرادی مانند هانتیگتون که بحث برخورد تمدن‌ها را مطرح کردند منجر به اقدام برخی از عوامل سست عنصری شد که در مقابل ادیان الهی و بخصوص کتاب غنی قرآن، آخرین فرستاده الهی دست به اهانت زده و خشم مسلمانان جهان را برانگیزند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی حرکت خودجوش مسلمانان در محکومیت این حرکت را ستود و اظهار داشت: این هتاکی باعث اتحاد بیشتر مسلمانان جهان شده و موجب پدید آمدن نقطه عطفی جهت مقابله جهان اسلام و جهان کفر شده است.

وی موضع‌گیری ضعیف برخی از کشورهای اسلامی را مایه تاسف دانست و گفت: امیدوارم این حرکت موجب بیداری برخی از دولت‌هایی شود که همچنان سرتا پا تسلیم آمریکا هستند و به گونه‌ای دیگر از استکبار جهانی حساب می‌برند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، دولت آمریکا را مسئول این جنایت دانست و خاطرنشان‌کرد: محکومیت هایی که اکنون در قالب راهپیمایی و یا صدور بیانیه انجام می‌شود کفایت نکرده و باید اقدامات پیشگیرانه و عملی در این مورد به اجرا گذاشته شود تا درس عبرتی برای غربی‌ها بوده و آنان را از انجام حرکات مشابه پشیمان کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet