هدر موبایل
1389/06/26 16:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقان:

موج اسلام‌خواهی در جهان دلیل اهانت استکبار به قرآن کریم بود

**دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان با اشاره به اینکه سران استکبار می‌دانند که تنها اسلام می‌تواند جهان را از نظر سیاسی، اقتصادی، نظامی و اجتماعی اداره کند، گفت: موج اسلام‌خواهی در جهان دلیل اهانت استکبار به قرآن کریم بود.

عزت‌الله دهقان نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره‌ به فاجعه آتش‌سوزی قرآن کریم در آمریکا، اظهار داشت: جهان استکبار به سرکردگی آمریکا و به عاملیت اسرائیل زمانی که احساس کردند که موج اسلام‌خواهی در عالم شروع شده و مردم جهان با ادیان مختلف رو به اسلام می‌آورند، دست به این جنایت و اهانت به قرآن کریم زدند.

وی با تأکید بر اینکه جوانان در سراسر دنیا به ویژه اروپا و آمریکا دریافته‌اند که از تورات و انجیل خیلی کاری ساخته نیست و آنها پر از اراجیف و مسایل تحریفی هستند، تصریح ‌کرد: جوانان روشنفکر امروز به اینجا رسیده‌اند که تنها کتاب آسمانی که تحریف نشده، قرآن کریم است.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان بر همین اساس به فرمایش خداوند در قرآن کریم مبنی بر اینکه «باطل در این کتاب راه ندارد و یک حرف آن کم و زیاد نشده است»، اشاره و متذکرشد: از نسخه‌های قرآنی که از زمان پیامبراکرم(ص) و روی شانه شتر و پارچه نوشته شده و در بعضی از موزه‌ها نیز به خط عثمانی وجود دارد تا قرآن‌هایی که امروز در تمام کشورها به چاپ می‌رسد و هیچ کتابی به اندازه قرآن چاپ و تجدید چاپ نشده اما کوچکترین اختلافی در قرآن‌ها دیده نمی‌شود.

وی در عین حال به آیه‌ای از قرآن کریم مبنی بر اینکه «اگر این قرآن وحی نبود و از طرف خداوند نبود الان باید پر از اختلاف باشد»، اشاره کرد و افزود: دولتمردان اروپا و آمریکایی‌ به خوبی فهمیده‌اند که موج اسلام خواهی ملت‌های آنها را به طرف اسلام و قرآن می‌کشاند از این رو آمریکا و اسرائیل از این قضیه عصبانی هستند و می‌بینند که کلیسا نمی‌تواند جوامع ملل متجدد و متمدن را اداره کند.

دهقان با تأکید بر اینکه سران استکبار می‌دانند که تنها اسلام می‌تواند جهان را از نظر سیاسی، اقتصادی، نظامی، مسایل خانوادگی، تربیتی، روابط اجتماعی و بین‌الملی اداره کند،‌ یادآورشد: عصبانیت آنها باید در جایی ظهور و بروز پیدا کند از این رو گاهی با استفاده از بعضی از عوامل مزدور مثل این کشیش و سرسپرده‌ نادان احمقی که این کار را کرد و قرآن‌سوزی را مثلا سر زبان‌ها انداخت دست به چنین اقدامات وقیحانه‌ای می‌زنند اما قرآن می‌فرماید «این کتابی است که باید بماند».

وی با بیان اینکه خداوند پیامبر اکرم (ص) را فرستاد تا این دین را بر همه ادیان الهی زمان چیره و پیروز کند،‌ گفت: دشمنان و دولتمردان آمریکا به ویژه اوباما با اینکه روز اول با اسم مسلمان و اینکه برای ایجاد صلح آمده است سر کار آمد در صورتی که وی عامل همه شیطنت‌ها است مگر اینکه رسما این کشیش را در ملأ عام محاکمه کند.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان با تأکید بر اینکه بنده شهادت می‌دهم که این کشیش عیسی را هم قبول ندارد چراکه حدود صد بار اسم حضرت عیسی و حضرت مریم و مسیحیت در قرآن آمده آمده است، اظهارداشت: معلوم است این کشیش لائیک است و نه تنها قرآن را قبول ندارد بلکه مریم و عیسی و انجیل را هم قبول ندارد.

وی در خاتمه به برخورد اوباما با این کشیش اشاره و خاطر‌نشان‌کرد: اگر اوباما این کشیش را اعدام کند و یا حداقل در ملاء عام وی را سرزنش نماید آنگاه معلوم می‌شود که اوباما صلح‌طلب و مسلمان است و در غیر اینصورت وی نیز فرقی با همان کشیش ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet