هدر موبایل
1389/06/26 12:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکرمی:

ایران به دلیل ارتباط استراتژیک با پاکستان باید به سیل‌زدگان کمک کند

**نماینده مردم تهران گفت: ایران باید به دلیل ارتباط استراتژیکی که با پاکستان دارد، به مردم سیل زده کمک کند و آنان نیز توقع و انتظاری که از ما به عنوان همسایه و مسلمان دارند از دیگران ندارند.

سیدرضا اکرمی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر، با اشاره به تاکید رهبری برای کمک به مردم سیل زده پاکستان گفت: حادثه سیل پاکستان از چند منظر قابل توجه است ابتدا اینکه در ان جمعیتی قابل توجه بالای 20 میلیون نفر گرفتار شده اند و از کار و زندگی خود مانده اند، دیگر اینکه این مسلمانان امسال ماه رمضان دلپذیری نداشتند و مشکلات زیادی نیز برای آنان بوجود امد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه این افراد سیل زده مسلمان هستند و وظیفه هر مسلمان این است که در روزهای سخت و دشوار به داد برادر  مسلمان خود برسد، افزود: پاکستان کشور همسایه ایران است و ارتباط استراتژیکی با یکدیگر داریم و توقع و انتظاری که از کشور همسایه و مسلمان می رود از دیگران نیست.

اکرمی با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید کردند این مساله اول مساله جهان اسلام است، ادامه داد: باید کمک کنیم تا این مساله حل شود و خوشبختانه ایران هم کمک های زیادی را به مردم سیل زده پاکستان کرده است ولی چون نیازهای آنان زیاد است باید کمک زیادی به مردم شود.

وی با بیان اینکه عمق این حادثه زیاد بوده است، اظهارداشت: باید کمک به مردم سیل زده پاکستان مداوم باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: از نظر اسلامی و انسانی نیز باید همت کنیم تا مشکلات مردم سیل زده پاکستان حل شود چرا که اکنون آنان اهی در بساط ندارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet