هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم الیگودرز:

ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی بیکاری است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی بیکاری است، گفت: ما انقلاب را برای رسیدن به عدالت انجام داده‌ایم و باید کاری کنیم که باپشتوانه ملت، دولت برای اجرای عدالت تلاش کند.
جمعه 26 شهریور 1389 ساعت 14:26

حجت اله رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب افزود : همه نمایندگان استان هم و غم خود را معطوف بیکاری جوانان لرستان گذاشته اند چرا که بیکاری بلای خانمانسوز در سراسر کشور بویژه لرستان است.

وی با بیان این‌که لرستان قربانی سالیان سال بی توجهی است، ادامه داد: تلاش و هم و غم رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور نیز در جهت توسعه لرستان است و آنها دلسوزانه برای این منطقه از کشور تلاش می کنند.

نماینده مردم الیگودرز درمجلس با تاکید بر اینکه همه نمایندگان جهت پیشرفت و توسعه لرستان تلاش کرده‌اند، اضافه کرد: در تحقق توسعه و اشتغال پایدار در استان کوتاهی نکرده‌ایم اما بیشتر از این در توان نمایندگان نیست.

وی با اشاره به این‌که نظر رییس جمهور نیز معطوف به لرستان است، اضافه کرد: دولت باید سرمایه گذاران را جذب و مردم لرستان نیز باید با آغوش باز از آنها استقبال و با آنها همکاری لازم را داشته باشند.

رحمانی اضافه کرد: بستر پذیرش سرمایه گذار و بخش خصوصی در استان فراهم نیست و عدم همکاری برخی ادارات از جمله شهرداریها و اداره دارایی موجب شده که سرمایه گذار به لرستان جذب نشود.

وی با بیان این‌که بیکاری مشکل خانواده‌های لرستانی است، اظهار داشت: قطعا در این راستا نمایندگان تنها مسوول نیستند بلکه استانداران، فرمانداران و روسای ادارات مسوول‌اند و باید دست به دست هم دهیم تا این معضل ریشه کن شود؛ برای تحقق این مهم حضور سرمایه گذار و جذب آنها ضروری است.

رحمانی با اشاره به این‌که نرخ بیکاری در لرستان 18 است، تصریح کرد: ما با انقلاب اسلامی هویت دینی خود را پیدا و در طول این 30 سال احکام الهی را اجرا کرده‌ایم.

وی اظهار داشت: تجمل پرستی، ثروت اندوزی، فخر فروشی، رانت خواری با هویت دینی واسلامی و ملی ما مغایرت داشته و قوه قضائیه باید با مفسدین اقتصادی مقتدرانه برخورد کنند.

رحمانی متذکر شد: ما انقلاب را برای رسیدن به عدالت انجام داده‌ایم و باید کاری کنیم که باپشتوانه ملت، دولت برای اجرای عدالت تلاش کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000