هدر موبایل
1389/06/27 10:14:00
سرویس سیاسی
اکرمی:

کاهش بیکاری و تورم جز در سایه وحدت امکان‌پذیر نیست

**نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر در کشور وحدت نباشد ما به هیچ جایی نمی رسیم، گفت: یکی از راه های رسیدن به وحدت، مقابله با دشمن مشترک و تلاش در جهت منافع مشترک است.

"سید رضا اکرمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به تاکیدهای مقام معظم رهبری مبنی بر اقدام عملی و غیرشعاری برای ارتقای وحدت ملی و انسجام اسلامی در کشور، گفت: ما در سیره امام(ره) همواره توصیه به وحدت را داشتیم که این موضوع مشترک همه سخنرانی‌های ایشان بود و امام روی آن اهتمام ویژه‌ای داشتند، همینطور مقام معظم رهبری تاکید زیادی به این مسئله دارند.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر عوامل وحدت را اسلام، قانون اساسی، رهبری و ولایت فقیه و منافع  مشترک، عنوان کرد و افزود: ما اصولی داریم که مورد قبول و اتفاق همه کسانی است که در این کشور زندگی می کنند که باید با انسجام هر چه بیشتر در جهت این اصول حرکت کنیم.

عضو کمیسیون فرهنگی با اعلام اینکه ما دشمنان مشترکی داریم که مخالف رشد و ترقی کشور ما هستند، خاطرنشان کرد: در مقابل دشمنان مشترک باید وحدت داشته باشیم تا بتوانیم به حیات آبرومندانه خود ادامه دهیم.

عضو جامعه روحانیت مبارز منافع مشترک را راه دیگر رسیدن به وحدت عنوان کرد و افزود: اگر همه عقلای کشور به این نتیجه رسیده اند که تولید ناخالص ملی و صادرات باید افزایش و بیکاری، تورم و واردات باید کاهش یابد این کارها جز در سایه وحدت امکان‌پذیر نیست.

این نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر اینکه اگر وحدت نداشته باشیم به هیج جایی در کشور نمی رسیم، خاطرنشان کرد: ما برای رسیدن به توسعه و پیشرفت در کشور باید در مقابل دشمن و منافع مشترک به وحدت برسیم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح پنج‌شنبه در دیدار رییس و نمایندگان مجلس خبرگان، تقویت روحیه داخلی را از جمله وظایف مهم برای مسئولان و روحانیون دانستند و با اشاره به طرح مکرر موضوع وحدت در جامعه، خاطرنشان کردند: وحدت فقط به معنای صحبت کردن درباره آن نیست بلکه این وحدت باید به صورت عملی در جامعه محقق شود.

حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: معنای وحدت این است که مشترکات را تقویت و در مقابل چشم مردم برجسته کنیم نه اینکه سایه برخی دلخوری‌های شخصی از برخی افراد بر تمام رفتار انسان حاکم شود و به جای طرح مسائل اصلی و مشترکات، موضوعات فرعی و خلاف مصالح کشور را مطرح کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet