هدر موبایل
1387/02/29 11:49:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"غلامعلی حداد عادل" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکرات کتبی نمایندگان به این شرح است:

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در اتمام کمربند حلقوی میبد - اردکان با توجه به حادثه خیز بودن مسیر فعلی و تصادفات متعدد منجر به فوت اخیر.

تذکرات شایق نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص گسترش و تقویت شبکه تلفن همراه در مناطق روستایی و راههای استان آذربایجان شرقی و به وزرای بازرگانی و امور خارجه در خصوص تنظیم مبادلات تجاری و سیاسی با دیگر کشورها بخصوص کشورهای اروپایی متناسب با رویکرد سیاسی و تعامل آنها با منافع جمهوری اسلامی ایران.

تذکر طلائی نیک نماینده بهار و کبودرآهنگ به وزرای نفت و نیرو در خصوص صدور مجوز تامین گازوئیل برای مصارف چاههای آب کشاورزی شهرستان های کبودرآهنگ و بهار.

تذکر اسماعیل زاده نماینده فلاورجان به وزیر نیرو در خصوص رسیدگی به اعتراض کشاورزان شهرستان فلاورجان نسبت به نحوه توزیع آب کشاورزی.

تذکر اسماعیل زاده نماینده فلاورجان و سادات موسوی نماینده مبارکه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای جبران خسارت خشکسالی کشاورزان منطقه پیربکران و بخش مرکزی و شهر قهدریجان از شهرستان فلاورجان و شهرستان مبارکه.

تذکر حسینی نماینده قروه و حیدری نماینده سقز و بانه به وزیر کشور در خصوص

رسیدگی به علت ضرب و شتم و اهانت به یکنفر از دانش آموزان مدرسه راهنمایی نمونه احرار توسط فرماندار شهرستان قروه در ایام انتخابات.

تذکر باغبانیان نماینده نطنز و قمصر به رئیس جمهور در خصوص دستور اجرائی شدن مصوبات هیات وزیران در خصوص شهرستان نطنز بویژه آبرسانی و انجام طرح فاضلاب نطنز و بادرود.

تذکر علیخانی نماینده بوئین زهرا و آوج به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور عاجل برای رسیدگی به وضعیت شرکت کمپرسور سازی قزوین و احیاء شرکت و جلوگیری از اخراج 800 نفر از کارگران؛ دستور پرداخت حقوق ، مزایا و مطالبات معوق کارگران شرکت کارخانجات فرش پارس استان قزوین و دستورعاجل برای پرداخت سنوات بازنشستگی فرهنگیان بازنشسته سال86 استان قزوین.

تذکر حسنوند نماینده سلسله و دلفان به رئیس جمهور در خصوص دستور تجهیز و بهره برداری از بیمارستان 64 تختخوابی سلسله و جاده حیاتی الشتر به بروجرد با توجه به مصوبه سفر دوم استان لرستان.

تذکر فرهنگی و میرتاج الدینی نمایندگان تبریز، اسکو و آذرشهر، امیرحسنخانی نماینده فردوس و طبس و گرانمایه پور نماینده کاشان و آران بیدگل به رئیس جمهور و وزرای جهاد کشاورزیو نیرو در خصوص ضرورت اقدام عاجل برای جلوگیری از افزایش قیمت نهاده های کشاورزی و کود   و تجدید نظر در جریمه های چاههای آب به منظور کاهش فشار بر کشاورزان، باغداران و دامداران و اجتناب از اثرات گسترده تورمی آن.

تذکر نژادفلاح نماینده طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت کوتاهی فرماندارساوجبلاغ در جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و تغییر کاربریها و دستور رسیدگی به علت کوتاهی فرماندار ساوجبلاغ در تکریم ارباب رجوع در دولت مهرورز.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet