ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/27 12:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محورهای سخنرانی احمدی‌نژاد در نیویورک از زبان بروجردی؛

محکومیت قرآن سوزی، اسلام‌ستیزی، رسوائی مدعیان دروغین حقوق بشر

**رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت:اجلاس نیویورک فرصت مغتنمی برای بیان دیدگاه های جمهوری اسلامی ایران درباره مسائل جهانی و بین المللی همچنین افشای چهره های مدعیان دروغین حقوق بشر در بین سران کشورهای جهان است.

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه اجلاس نیویورک بهترین فرصت برای بیان نظرات و دیدگاه های جمهوری اسلامی و احقاق حقوق ملت ایران است گفت:با روی کار آمدن دولت نهم واهتمام و توجه ویژه به سیاست خارجی و نطق های کوبنده و شجاعانه احمدی نژاد در مجامع بین المللی، این اجلاس از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور توانسته توجه جامعه جهانی را به دیدگاه ها و نقطه نظرات جمهوری اسلامی جلب کند افزود:احمدی نژاد با سخنرانی های خود در مجمع عمومی سران 130 کشور دنیا توانسته است شالوده یک گفتمان جدید عدالت خواهانه و تجدیدنظر طلبان در مناسبات جهانی را بنا نهد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به حادثه و اهانت به ساحت قرآن کریم در آمریکا گفت:محور سخنان امسال احمدی نژاد باید در رسوائی و محکومیت این اقدام موهوم که ریشه در بغض و خشم صهیونیست ها برای مقابله با جهان اسلام دارد باشد.

بروجردی اسلام موالی را تهدیدی آشکار برای صلح جهانی دانست و اظهارداشت:مبارزه با اسلام موالی و اسلام ستیزی که آمریکا به همراه صهیونسیت ها مروج و مبلغ آن در جهان هستند باید یکی از اهداف احمدی نژاد در این اجلاس باشد.

همچنین رئیس کمیسیون امنیت ملی افشای توطئه های مدعیان دروغین حقوق بشر توسط رئیس جمهور در اجلاس نیویورک را از مهمترین محورهای سخنرانی وی دانست و گفت: احمدی نژاد باید با سخنرانی خود چهره واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر را آشکار سازد.

بروجردی با اشاره به قطعنامه 1929 افزود:دفاع از حقوق ایران در مقابل قطعنامه کاملا سیاسی و غیر حقوقی 1929 و اعتراض به گزارش سیاسی اخیر آمانو درباره انرژی هسته ای نیز باید از محورهای سخنرانی رئیس جمهور در اجلاس نیویورک باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet