ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/27 12:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در راستای حذف خودروهای بی‌کیفیت چینی از جاده‌های کشور صورت می گیرد؛ واطان:

اعمال محدودیتهای ترافیکی خودروهای غیرقانونی هوو

**عضو کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به جلوگیری و منع فروش غیر قانونی خودروهای بی کیفیت هوو در کشور، گفت: محدودیتهای ترافیکی خودروهای هوو توسط نیروی راهنمایی و رانندگی کشور برای جلوگیری از فروش و تردد این خودروهای سنگین بی کیفیت اعمال خواهد شد.

گیورک وارطان نماینده اقلیت دینی ارامنه شمال کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: هوو خودروی چینی و بی کیفیت است که بدون گارانتی و ضمانت پس از فروش و ارزانتر از نمونه های اروپایی، با شرایطی آسان در کشور به فروش می رسد.

وی تصریح کرد: این خودروی بی کیفیت پای بسیاری از رانندگان غیر حرفه ای و بی تجربه خودروهای سنگین را به جاده های خطرناک کشور باز کرد و به دلیل عدم ایمنی و کیفیت این خودرو، خطرهای بسیاری را در کشور رقم خورد.

وارطان با اشاره به بررسی و پیگیری عوامل واردات و فروش این خودرو در کشور اظهار داشت: این خودرو توسط برخی فروشندگان غیرقانونی خودروهای سنگین وارد کشور و با قیمت ارزان به خریداران ناآگاه فروخته شد لذا عوامل و زوایای این موضوع در جلسه ی هفته ی گذشته و جلسه ی بعد از تعطیلات مجلس توسط کمیسیون صنایع بررسی خواهد شد.

وی با اشاره به راهکارهای مقابله و جبران خسارت خریداران نا آگاه خاطر نشان کرد: فروشندگان غیرقانونی این خودرو باید عواقب فروش و تبعاتی که این خودرو برای خریداران ناآگاه به همراه داشته است را بپذیرند که تجلی این امر نیاز اساسی به پیگیری کمک و حمایت قوه قضاییه دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet