هدر موبایل
1389/06/27 15:57:00
سرویس سیاسی

دیدار لاریجانی با اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره فیلم دفاع مقدس

**رئیس مجلس شورای اسلامی با جمعی از اعضای شورای سیاست‌گذاری و برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت انقلاب و دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ،"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز شنبه با اعضای شورای برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت انقلاب و دفاع مقدس دیدار کرد و از نزدیک در جریان چگونگی برگزار شدن این جشنواره قرار گرفت.

در این نشست "جواد جباری" مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح و دبیر شورای سیاست گذاری و برگزاری این جشنواره به ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری این جشنواره پرداخت.

جباری با اشاره به حضور بیش از شصت کشور در این جشنواره گفت: آمار بالای شرکت کنندگان در این جشنواره بین المللی امیدوارکننده است و باعث می شود بیشتر از گذشته در برگزاری این جشنواره مصمم باشیم.

وی هدف از احیای این جشنواره را فیلم سازی برای موضوع مقاومت جنگ و انقلاب عنوان کرد و گفت: در زمینه آثاری که حوزه شان انقلاب است نیاز به برگزاری این جشنواره داریم تا این موضوع اشاعه یابد چرا که مجموعه آثاری که تاکنون در این زمینه ساخته شده حدود صد اثر بیشتر نیست.

در این جلسه ،"علی لاریجانی"رئیس مجلس به بیان نظرات خود در مورد چگونگی برگزاری این جشنواره پرداخت و از کم و کیف جشنواره هایی که تاکنون برگزاری شده نیز آگاهی یافت.

در این جلسه که در دفتر رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، "جواد جباری" مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح و دبیر شورای سیاست گذاری، "محمد خضایی" دبیر جشنواره و عضو شورای سیاست گذاری، "محمدصنعتی" قائم مقام دبیر و عضو شورای سیاست گذاری و "یزدان عشیری "مدیر روابط عمومی و عضو شورای برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت انقلاب و دفاع مقدس شرکت داشتند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet