هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بنایی:

تفرقه خواست جدی دشمن است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**علی بنایی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق وحدت به صورت عملی در جامعه، گفت: همه یقین داریم که تفرقه و دودستگی برنامه و خواست جدی دشمن است ولی بسیاری اوقات به دلیل مسائل نفسانی و خودخواهی‌ها، در زمین دشمن بازی می‌کنیم و بدون هیچ ملاحظه‌ای و به نفع دشمن، به دیگری آسیب می‌زنیم.
یکشنبه 28 شهریور 1389 ساعت 09:31

نماینده‌ی مردم قم در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با ایسنا، تصریح کرد: صرف تکرار موضوع وحدت و بازی با الفاظ به وحدت واقعی نمی‌رسیم. همگان نیاز ضروری وحدت در قبال دشمن و توطئه‌های بیگانه را به لحاظ عقلی درک می‌کنند ولی به دلیل مسائل جناحی در عمل خلاف این امر را انجام می‌دهیم. یعنی در حالی که خطر روبه‌روی ماست و دشمن هر روز در حال توطئه علیه ماست، ما به خود می‌پردازیم و هر کسی کار خود را انجام می‌دهد، به همین دلیل وحدت عملی محقق نمی‌شود.

به گفته‌ی وی، با یادآوری‌های مکرر مقام معظم رهبری هر کسی باید اتحاد عملی را که یک خواست قرآنی و اصل اسلامی است سرلوحه قرار دهد.

بنایی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تقویت اعتقادات دینی مردم در برابر اقدامات سازمان‌یافته دشمنان و با بیان این‌که اثرگذاری عملکردها نسبت به تأثیرگذاری بسیار حائز اهمیت است، گفت: تقویت ایمانی مردم به واکنش عملی ما برمی‌گردد. یعنی ما باید به گونه‌ای رفتار کنیم که مخاطبان احساس کنند که آموزه‌های دینی ما در ما کارساز بوده است که این امر می‌تواند در برابر اقدامات سازمان‌یافته دشمنان موثر باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000