هدر موبایل
1389/06/28 11:10:00
سرویس اقتصادی
جهت ارائه گزارش در مورد تصادف اتوبوس مسافران ایلامی:

وزیر راه و فرمانده راهنمایی و رانندگی به مجلس می‌آیند

**رییس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به کشته و زخمی شدن حدود ۴۰نفر در تصادف اتوبوس حامل مسافران ایلامی از پیگیری دلایل این حادثه خبر داد و گفت: وزیر راه و ترابری و فرمانده راهنمایی و رانندگی هفته آینده برای ارائه گزارش در این مورد و روشن شدن ابعاد این حادثه به کمیسیون عمران مجلس می‌آیند.

"علی اکبر آقایی مغانجوقی" رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با ابراز تاسف از حادثه تصادف اتوبوس حامل مسافران ایلامی، از پیگیری اعضای کمیسییون عمران برای روشن شدن ابعاد این حادثه و مشخص شدن سهم تقصیرات انسانی و غیر انسانی خبر داد.

نماینده مردم سلماس با تاکید بر لزوم پیگیری دلایل چنین حوادثی، گفت: یکی از مهمترین موضوعاتی که در دستور کار کمیسیون عمران برای هفته آینده قرار دارد، پیگیری دلایل کشته و زخمی شدن حدود 40 نفر در تصادف اتوبوس ایلامی و همچنین افزایش چشمگیر تلفات جاده‌ای در دوماه اخیر است که برای این موضوع از وزیر راه و ترابری و فرمانده راهنمایی و رانندگی کل کشور دعوت شده تا در کمیسیون عمران گزارش خود را در مورد این موضوعات ارائه بدهند.

رییس کمیسین عمران همچنین افزود: در این دیدار تلاش خواهیم کرد دلایل افزایش تلفات جاده‌ای در یکی دوماهه اخیر مورد بررسی قرار گیرد و اقدامات لازم برای پیشگیری از آن در نظر گرفته شود.

پنجشنبه هفته گذشته در حادثه سقوط اتوبوس ایلامی در مسیر بزرگراه ساوه - تهران 29 نفر کشته و 12 نفر زخمی شدند. این حادثه تاسف بار که موجب اعلام عزای عمومی در ایلام شد بار دیگر توجه افکار عمومی را به موضوع ایمنی جاده‌های بین شهری معطوف کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet