خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/28 11:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرخلیلی:

عوامل حفظ انقلاب همان‌هاییست که منجر به پیروزی انقلاب شده بود

**نماینده‌ مردم میناب و رودان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان، گفت: مطمئنا رعایت وحدت کلمه، حرکت حول محور ولایت فقیه و ایجاد امید در میان مردم سه اصلی است که می‌تواند تمام توطئه‌های دشمنان را در قبال کشور خنثی کند.

سیدعلی میرخلیلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اصولی که باعث شده تا انقلاب ما به پیروزی برسد می‌تواند انقلاب را به پیش ببرد و همین اصول برای حفظ انقلاب لازم است؛ لذا باید مراقبت کامل و پایداری بر این اصول صورت گیرد.

وی افزود: اولین اصلی که باعث پیروزی انقلاب شد اصل ولایت فقیه بود. ما توانستیم حول محور ولایت فقیه و گوش به فرمان یک شخصیت واحد که امام خمینی(ره) بود انقلاب را به پیروزی برسانیم. امروز هم در مقابل دشمنان باید این اصل را مورد توجه قرار دهیم و گوش‌مان به فرمان مقام معظم رهبری باشد که به عنوان ولی امر در جایگاه رفیع ولایت فقیه که نیابت عامه از ولایت امام معصوم است قرار دارد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، وحدت را از دیگر اصول موثر در پیروزی انقلاب عنوان کرد و با تاکید بر لزوم حفظ وحدت در شرایط فعلی، گفت: اصل سوم که باعث پیروزی انقلاب ما شد امیدی بود که مردم به پیروزی داشتند و احساس می‌کردند آینده‌ی روشنی در پیش دارند و به اهداف‌شان می‌رسند. پس اکنون هم باید همچنان نور امید در دل‌ها روشن باشد تا دشمنان نتوانند یاس را در دفاع حاکم کنند و ما را دچار تزلزل و اضطراب کنند.

میرخلیلی یادآور شد: دشمن امروز کارهایی می‌کند که تازگی ندارد. آنها بر مبنای مقتضیات زمان، توطئه‌هایی دارند. البته هیچ تغییری در دشمن ایجاد نشده بلکه به همان سبک و سیاق گذشته ولو با تاکتیک‌های متفاوت مبارزه‌ی بین حق و باطل و شرک و توحید ادامه دارد.

وی تصریح کرد: ما باید هوشیار باشیم تا از رعایت عواملی که موجب دوام انقلاب می‌شود غفلت نکنیم. در این صورت پیروزی از آن ماست و مشکلی برای انقلاب پیش نمی‌آید؛ همان‌طور که در مبارزه با رژیم ستمشاهی، مقابله‌ با صدام و در برابر فشار و توطئه‌ی گروهک‌ها، پیروز شدیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet