هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی:

رئیس‌جمهور مدافع حقوق ملت‌های آزاده جهان است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سفر احمدی نژاد به نیویورک در شرایط فعلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: احمدی نژاد همیشه مدافع حقوق ملت های آزاده جهان بوده است.
شنبه 27 شهریور 1389 ساعت 13:38

زهره الهیان در گفت و گو با ایرنا،با بیان اینکه حضور رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل همواره از خبرسازترین و مهم ترین مباحث بوده است، اظهار داشت: تغییر ساختار سازمان ملل متحد به عنوان یک اولویت اساسی در دیدگاه های رییس جمهور می تواند مطرح شود.

وی با بیان اینکه اصلاح ساختار سازمان ملل خواسته بسیاری از کشورهای جهان است، افزود: شورای امنیت سازمان ملل از پیگری حقوق ملتهای مختلف جهان ناتوان است و لذا همین امر تغییر ساختار سازمان ملل را ضروری تر می کند.

نماینده مردم تهران همچنین با تاکید بر اینکه سازمان ملل نتوانسته به وظایف خود عمل کند، گفت: شورای امنیت قاعدتا منافع قدرتهای جهان را در نظر می گیرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نقض حقوق بشر در جهان و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم را از جمله موضوعاتی دانست که می تواند توسط رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل مطرح شود.

الهیان همچنین حضور این بار احمدی نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل با توجه به مطرح بودن مذاکرات سازش را بسیار مهم و اساسی ارزیابی کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000