آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی:

این‌بار هم سفر رئیس‌جمهور به نیویورک دستاوردهای خوبی خواهد داشت

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سفرهای رییس جمهور به مجامع بین المللی به خصوص سازمان ملل برکات زیادی برای نظام داشته است، گفت: این بار هم سفر احمدی نژاد به نیویورک دستاوردهای خوبی خواهد داشت.
شنبه 27 شهریور 1389 ساعت 17:38

محمد کریم عابدی در گفتگو با ایرنا، اظهار داشت: رییس جمهور دیپلماسی تدافعی ایران را به دیپلماسی تهاجمی تبدیل کرد که در راستای منافع ملی است.

وی سخنان احمدی نژاد را حرف دل ملتهای آزاده جهان و ملت ایران خواند و گفت: به دلیل اینکه سخنان رییس جمهور بر مبنای خدامحوری است و از دل برآمده ، بر دلها می نشیند.

نماینده مردم فردوس با بیان اینکه ساختار موجود سازمان ملل ، ساختار جنگل است، تصریح کرد: در ساختار کنونی سازمان ملل عدالتی مشاهده نمی شود بنابراین باید ساختار شورای امنیت و حق وتو اصلاح شود.

عابدی سخنان رییس جمهور را مبتنی بر خط مشی قرآن و عترت دانست و خاطرنشان کرد: این بار هم سفر احمدی نژاد به نیویورک دستاوردهای خوبی را به همراه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: سخنرانی این بار رییس جمهور با توجه به اهانتی که به ساحت مقدس قرآن کریم شد باید آتشین و کوبنده باشد و اکنون بهترین زمانی است که احمدی نژاد عدالت محوری و انسان محوری را بیان کند چون آمریکا از انسان سازی می ترسد.

عابدی با بیان اینکه آمریکا خود اسیر لابی صهیونیستی است، گفت: صهیونیستها به سرنوشت فرعون دچار خواهند شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000