هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

سیاه‌نمایی علیه دولت زمینه بهره برداری دشمن را فراهم می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر عده ای در داخل کشور نکات مثبت دولت را نبینند و فقط به جنبه های منفی بپردازند زمینه بهره بردای دشمن را فراهم می کنند و به تعبیر مقام معظم رهبری در صف دشمن قرار می گیرند.
شنبه 27 شهریور 1389 ساعت 17:44

اسماعیل کوثری در گفت و گو با ایرنا، با خاطر نشان کردن تلاش دشمن برای بزرگ نمایی نقاط ضعف های نظام، اظهار کرد: باید تلاش شود که کمترین بهانه را به دشمن نداد زیرا دشمن تلاش می کند با ناکارامد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی، مردم را ناراضی نشان دهد.

وی با تاکید بر طرح انتقادات منصفانه در خصوص عملکرد دولت، اضافه کرد: عده ای تنها برخی نقاط منفی کوچک را می بینند و به صدها جنبه مثبت دولت توجه نمی کنند و تلاش می کنند تا پیشرفت ها را منفی نشان دهند.

نماینده تهران در مجلس در ادامه با اشاره به فشارها و تهدید دشمن تصریح کرد: تحریم ها و تهدیدهای دشمن در 30 سال گذشته همواره وجود داشته است و مساله جدیدی نیست و باید تلاش شود به بهترین شکل ممکن آن را خنثی کرد.

نایب رییس امنیت ملی مجلس همچنین با توصیه به منتقدان دولت گفت: منتقدان سعی کنند واقعیت ها را ببینند و به منافع ملی توجه کنند و انتقادات خود را منصفانه طرح کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000