حلول ماه ربیع الاول
1389/06/27 17:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقاد احمدی‌بیغش ازسیاه نمایی برخی علیه دولت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سیاه نمایی برخی از مسوولان علیه دولت احمدی نژاد انتقاد کرد.

محمود احمدی بیغش در گفت و گو با ایرنا، با تاکید بر اینکه در موضوعات مختلف آنچه که مهم و فصل الخطاب همه مردم و گروه ها است نظر مقام معظم رهبری می باشد، اظهار کرد: در تاریخ صدر اسلام و در اطراف پیامبر اسلام نیز برخی افراد بوده اند که بیراهه رفتند.

نماینده مردم شازند تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب، مسیر ترسیم شده انقلاب را دنبال می کنند و به دولت احمدی نژاد به عنوان دولتی می نگرند که در راس آن یک شخص ولایت مداری قرار دارد که تمام هستی خود را برای جمهوری اسلامی هزینه کرده است.

وی عملکرد مثبت دولت های نهم و دهم را یادآور شد و گفت: با وجود اینکه در سالهای اخیر کارهایی برای عزت ایران اسلامی انجام شده که پیش از این صورت نگرفته بود اما در این میان عده ای به دلیل بی لیاقتی یا به دلیل اینکه دستشان از بیت المال کوتاه شده است به دولت احمدی نژاد حمله می کنند.

همچنین عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه ملاک وضع فعلی افراد است و نه وضعیت دیروز آنها اظهار کرد: متاسفانه برخی بیش از آنکه دلش برای جمهوری اسلامی بسوزد، برای کسانی که منافعشان از نظام قطع شده است دلسوزی می کند.

وی در ادامه با تاکید بر اتخاذ مواضع مقتدرانه احمدی نژاد در سیاست خارجی تصریح کرد: باید دید چه کسانی می گویند این دولت ضعیف است؟ و اینکه دولت دهم سیاست خارجی ضعیفی دارد؟ و باعث تنش شده است؟ جز امریکا و اسراییل و انگلیس این را می گوید؟

از نظر احمدی بیغش تمام کسانی که در ایران زندگی می کنند می گویند که این دولت برای ایران عزت آفرینی کرده است.

نماینده شازند گفت: من به عنوان نماینده مجلس می گویم که در جنبه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و سیاست خارجی، کشور ما در بهترین وضعیت ممکن قرار دارد.

وی در خصوص موفقیت سفر رییس جمهور کشورمان به نیویورک نیز گفت: آیا هاشمی رفسنجانی در 8 سالی که رییس جمهور بود و در مجمع عمومی سازمان ملل حضور یافت توانست آمریکا را به چالش بکشاند و این کشور را منزوی کند؟ اما ما خواهیم دید که احمدی نژاد در چند روز آینده در سازمان ملل چه کار خواهد کرد و چگونه به امریکا و اسراییل می تازد و در مقابل جنایت آتش زدن قرآن چه مواضعی اتخاذ خواهد کرد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet