هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

فدایی: ساز و کار مناسب برای ریاست مجلس به تفاهم رسیدن حدادعادل و لاریجانی است

سرویس سیاسی
فدایی در مورد اینکه چه کسی از میان لاریجانی و حدادعادل رئیس مجلس هشتم خواهد شد، گفت: ساز و کار مناسب برای ریاست مجلس به تفاهم رسیدن دوستان است و تفاهم بین این دو نفر باعث می شود که هزینه ها به حداقل برسد.
یکشنبه 29 اردیبهشت 1387 ساعت 14:05

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسین فدایی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در صورت عدم تفاهم، مجمع اصولگرایان طبعا در این زمینه تصمیم گیری خواهد کرد ادامه داد: این مجمع دو جلسه در زمینه هیات رئیسه مجلس هشتم خواهد داشت. اولین جلسه قبل از 7 خرداد ماه و دومین جلسه آن بعد از ظهر روز اول کاری مجلس هشتم خواهد بود.

نماینده تهران در پاسخ به اینکه آیا لاریجانی و حدادعادل تاکنون در خصوص ریاست مجلس با هم جلسه داشته اند، گفت: برای ریاست مجلس مذاکراتی انجام شده و نتیجه این بود که حدادعادل و لاریجانی تفاهم کرده اند که در مجمع فراکسیون اصولگرایان صحبت کرده و برنامه های خود را ارائه کنند تا در همان جا مجمع متناسب با برنامه ها و دیدگاه های آنها تصمیم گیری کند.

فدایی در مورد نایبان رئیس مجلس هشتم اظهار داشت: تاکنون عده ای همچون محمدرضا باهنر، محمدحسن ابوترابی فرد، اسدالله بادامچیان، شهاب الدین صدر، حسن غفوری فرد و ابراهیمی نامزدی خود را برای نواب ریاست مجلس اعلام کردند، البته تا انتخاب نواب زمان زیاد است و امکان نامزدی برخی دیگر از دوستان نیز وجود دارد.

وی در پاسخ به اینکه چرا در چهارمین کنگره جمعیت ایثارگران از لاریجانی برای حضور دعوت نشد گفت: در این کنگره هم از حدادعادل و هم از لاریجانی دعوت شد اما آقای لاریجانی خودش شرکت نکرد.

فدایی خاطرنشان کرد: ما هر دوره رئیس مجلس را برای سخنرانی در کنگره دعوت می کنیم و دوره قبل نیز از آقای کروبی برای سخنرانی دعوت کردیم.

وی در خصوص عدم حضور احمدی نژاد در این کنگره گفت: نمی خواهیم رئیس جمهور جنبه حزبی و رنگ حزبی بگیرد. البته ایشان از اعضای هیات موسس جمعیت ایثارگران هستند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000