هدر موبایل
1387/02/29 14:05:00
سرویس سیاسی

فدایی: ساز و کار مناسب برای ریاست مجلس به تفاهم رسیدن حدادعادل و لاریجانی است

فدایی در مورد اینکه چه کسی از میان لاریجانی و حدادعادل رئیس مجلس هشتم خواهد شد، گفت: ساز و کار مناسب برای ریاست مجلس به تفاهم رسیدن دوستان است و تفاهم بین این دو نفر باعث می شود که هزینه ها به حداقل برسد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسین فدایی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در صورت عدم تفاهم، مجمع اصولگرایان طبعا در این زمینه تصمیم گیری خواهد کرد ادامه داد: این مجمع دو جلسه در زمینه هیات رئیسه مجلس هشتم خواهد داشت. اولین جلسه قبل از 7 خرداد ماه و دومین جلسه آن بعد از ظهر روز اول کاری مجلس هشتم خواهد بود.

نماینده تهران در پاسخ به اینکه آیا لاریجانی و حدادعادل تاکنون در خصوص ریاست مجلس با هم جلسه داشته اند، گفت: برای ریاست مجلس مذاکراتی انجام شده و نتیجه این بود که حدادعادل و لاریجانی تفاهم کرده اند که در مجمع فراکسیون اصولگرایان صحبت کرده و برنامه های خود را ارائه کنند تا در همان جا مجمع متناسب با برنامه ها و دیدگاه های آنها تصمیم گیری کند.

فدایی در مورد نایبان رئیس مجلس هشتم اظهار داشت: تاکنون عده ای همچون محمدرضا باهنر، محمدحسن ابوترابی فرد، اسدالله بادامچیان، شهاب الدین صدر، حسن غفوری فرد و ابراهیمی نامزدی خود را برای نواب ریاست مجلس اعلام کردند، البته تا انتخاب نواب زمان زیاد است و امکان نامزدی برخی دیگر از دوستان نیز وجود دارد.

وی در پاسخ به اینکه چرا در چهارمین کنگره جمعیت ایثارگران از لاریجانی برای حضور دعوت نشد گفت: در این کنگره هم از حدادعادل و هم از لاریجانی دعوت شد اما آقای لاریجانی خودش شرکت نکرد.

فدایی خاطرنشان کرد: ما هر دوره رئیس مجلس را برای سخنرانی در کنگره دعوت می کنیم و دوره قبل نیز از آقای کروبی برای سخنرانی دعوت کردیم.

وی در خصوص عدم حضور احمدی نژاد در این کنگره گفت: نمی خواهیم رئیس جمهور جنبه حزبی و رنگ حزبی بگیرد. البته ایشان از اعضای هیات موسس جمعیت ایثارگران هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet