هدر موبایل
1389/06/28 15:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

مردم سیاه‌نمایی علیه دولت را نمی‌پذیرند

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم شاهد فعالیت گسترده دولت در اقصی نقاط کشور هستند و آن را از نزدیک می بینند بنابراین نمی پذیرند که عده ای عملکرد دولت را زیر سوال ببرند و علیه آن سیاه نمایی کنند.

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با ایرنا، با یادآوری خدمات گسترده دولت در توزیع عادلانه امکانات در سطح کشور و رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی مردم اظهار کرد: هر انسان منصفی اعتراف می کند که دولت نهم و دهم بیشتر از دولتهای دیگر برای حل مشکل مردم وقت گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه پروژه های زیادی قرار بوده است که در کشور به اجرا در آید اما با گذشت حدود 20 سال هنوز ساخته نشده بودند اضافه کرد: منصفانه نیست با سیاه نمایی، دولت احمدی نژاد را یک دولت ناکارامد و کم کار معرفی کنیم زیرا این دولت طرح هایی را به اجرا در آورد که سال ها معطل مانده بودند.

همچنین نقوی فشار دولت های غربی به ایران را نشانه ارزشی و اصول گرا بودن دولت دانست و گفت: اگر امریکا و غرب به نفع ما صحبت کنند یا اقدامی را انجام دهند باید نسبت به خودمان شک کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی به تلاش دولت برای خنثی کردن تاثیر تحریم های غرب اشاره و خاطرنشان کرد در نتیجه تلاش های دولت، اجماع خوبی به نفع کشور ایجاد شده که برگزاری موفق همایش هم اندیشی ایران و آفریقا نمونه ای از آن است.

همچنین نماینده ورامین در ادامه با توصیه به مسوولان و مقامات نظام جمهوری اسلامی ایران بر لزوم همراهی با دولت، تاکید کرد: در شرایط فعلی که دشمنان به ما فشار می آورند باید در گفتار و کردار خود دقت کنیم و پشت سر دولت بایستیم و موانع را از پیش روی دولت برداریم.

وی همچنین از قوه قضاییه و قوه مقننه و همه مسوولان خواست تا با حمایت از دولت زمینه تلاش بیشتر دولت و پیشرفت ایران را فراهم کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet