هدر موبایل
1389/06/28 16:51:00
سرویس سیاسی
حسین ابراهیمی تاکید کرد:

ارائه مواضع جمهوری اسلامی ایران در نیویورک

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به سفر رییس جمهور ایران به نیویورک، تاکید کرد: سفر به نیویورک موقعیت خوبی در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار داده تا بتوانیم مواضع خود را ارائه دهیم.

"حسین ابراهیمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه سفر اخیر رییس جمهور تیربون‌های مختلفی در اختیار ایران قرار می‌دهد، گفت: با توجه به اینکه نیویورک محل اجتماع نمایندگان اکثر کشورهای دنیا است حضور رییس جمهور ایران در این کشور فرصت‌های بسیاری در اختیار ما قرار خواهد داد.

وی ادامه داد: در این سفر، احمدی‌نژاد سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های مختلفی با سراسر دنیا خواهد داشت که به راحتی می‌تواند مواضع جمهوری اسلامی ایران را در راستای اتفاقات اخیر از جمله تحریم اقتصادی، تهدید دشمنان و اهانت به کتاب آسمانی را به گوش جهانیان برساند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به هتک حرمت به قرآن کریم، گفت: حضور احمدی‌نژاد در نیویورک و در دفاع از مقدس‌ترین کتاب آسمانی که مورد احترام یک میلیارد و پانصد نفر از مردم جهان است، بسیار تاثیر گذار خواهد بود و می‌تواند با دفاع از قرآن کریم نگاه  جمعیت زیادی از دنیا را به ایران جلب کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet