هدر موبایل
1389/06/28 19:16:00
سرویس کمیسیون ها
یوسف‌نژاد به خانه ملت خبر داد:

بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن از شهرک‌های صنعتی رشت و انزلی

**سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به سفر اعضای کیمسیون به استان گیلان، گفت: در اولین روز سفر، اعضای کمیسیون از شهرک‌های صنعتی رشت و انزلی بازدید کردند.

"علی‌اصغر یوسف‌نژاد" در گفت‌وگو با خیرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان مطلب فوق، گفت: پس از بازدید از این دو شهرک صنعتی، جلسه‌ای با ستاد هماهنگی صنایع گیلان تشکیل جلسه دادیم تا مسائل و مشکلات بخش صنعت استان با حضور مسئولان مربوطه مطرح و بررسی شود.

وی با اشاره به جلسه ستاد هماهنگی صنایع گیلان، تصریح کرد: در این جلسه در خصوص وضعیت صنعت استان گیلان و شرایط استراتژی شهرک‌های صنعتی آن بحث و گفت‌وگو و راه‌کارهای جهت حل مشکلات این مراکز در جسله مطرح شد.

یوسف‌نژاد به برنامه‌های دیگر سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن اشاره کرد و گفت: در ادامه اعضای کمیسیون از مجمع فولاد گیلان و شرکت فومنات بازدید کردند.

نماینده مردم ساری در مجلس با اشاره به برنامه‌های فردای کمیسیون در استان گیلان گفت: دیدار با تولیدکنندگان صنعت و معدن با حضور استاندار، مسئولان صنعت و معدن و معاونان وزیر صنایع از مهمترین برنامه فردای اعضای کمیسیون صنایع و معادن در استان گیلان است.

یوسف‌نژاد با اشاره به اینکه قرار بود پس از بازدید اعضای کمیسیون از گیلان به اردبیل نیز سفر کنند، تاکید: با توجه به حجم بالای بازدید و برنامه اعضای کمیسیون در استان گیلان فرصتی برای سفر به اردبیل وجود ندارد.

رضا رحمانی نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن نیز در گفت و گو با خانه ملت در خصوص سفر به اردبیل گفت: اگر اعضای کمیسیون فرصت نکنند در ادامه سفر  استان گیلان از اردبیل بازدید کنند، برنامه بازدید از این استان به سه ماه دیگر موکول خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet