حلول ماه ربیع الاول
1389/06/28 11:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابطحی:

رئیس جمهور در عرصه های بین‌المللی جایگاه ایران را ارتقاء بخشید

**عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر رییس‌جمهوری کشورمان به نیویورک گفت: احمدی نژاد توانسته است جایگاه ایران را در عرصه های بین‌المللی رفیع کرده و بر عزت و افتخار آن بیافزاید.

سیدمحمدجواد ابطحی روز یکشنبه در گفت‌ و گو با ایرنا افزود : احمدی‌نژاد با حضور شجاعانه و تعامل با رسانه‌ها در سطح بین الملل باعث انتقال مواضع شفاف جمهوری اسلامی و انقلاب و همچنین انتقال آرمان‌ها و پیام‌های نظام مقدس اسلامی به دنیا شده به نحوی که استکبار را دستپاچه کرده است و به همین دلیل شیاطین کاخ سفید و نوچه های آنها در سازمان ملل سعی دارند با حاشیه‌سازی این حرکت بزرگ را کمرنگ جلوه دهند.

وی خاطرنشان کرد شانتاژ‌های قبل از برگزاری این مجمع نشانگر این است که آنها از انتقال پیام‌ها و آرمان‌های انقلاب در هراسند.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چند سفری که رییس‌ جمهوری کشورمان به نیویورک داشته ایشان را به محوری‌ترین چهره سیاسی مجمع عمومی این سازمان جهانی تبدیل کرده و دشمنان جمهوری اسلامی نیز ناخواسته باعث شده‌اند جهانیان هرچه بیشتر و بهتر متوجه رییس‌جمهوری ما و مطالب ایشان شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد پیگیری خبرنگاران مستقر در نیویورک و رسانه‌های مهم آمریکایی نشان از تاثیر بسیار فراوان سفر رییس جمهور کشورمان به نیویورک دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet