هدر موبایل
1389/06/29 10:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

ایجاد یاس در جامعه مخالفت با دیدگاههای امام و رهبری است

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : هر فردی که بخواهد روح یاس را در جامعه بدمد و مردم را مایوس کند در مخالفت با دیدگاهها و رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری حرکت کرده است.

حسین ابراهیمی در گفت و گو با ایرنا، با یادآوری تاکید مکرر مقام معظم رهبری بر لزوم ایجاد روحیه امید و اعتماد به نفس در کشور و پرهیز از سیاهنمایی گفت: بر اساس دیدگاه مقام معظم رهبری باید آینده روشن و شفاف و خدمات چشمگیری که انجام شده را برای مردم تبیین کرد تا روح امید بر یاس غالب شود.

وی توجه مسوولین به ایجاد روحیه امید در میان مردم را خواستار و تاکید کرد با امید دادن به مردم می توان انگیزه های جدیدی در جامعه ایجاد و از ظرفیت های ایجاد شده برای طی کردن مسیر پیشرفت استفاده و مشکلات را به شکل مناسبی حل کرد.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با خاطرنشان کردن اقدامات خوبی که در سال های اخیر برای رفع مشکلات کشور و حمایت از مردم و محرومین انجام شده خواستار توجه به این خدمات شد.

ابراهیمی همچنین با اشاره به کارهای بزرگی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور انجام شده است تصریح کرد: در سایه اعتماد به نفس و روح امیدی که در کشور ایجاد شده توانستیم با حمایت از پشتوانه مردمی، مشکلات را پشت سر گذاشته و به موفقیت های خوبی دست پیدا کنیم.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی با هشدار مبنی بر اینکه در صورت ایجاد روحیه یاس در جامعه دیگر تحرکی ایجاد نمی شود تصریح کرد: هر جامعه ای با امید می تواند مسیر پیشرفت و مسیر توسعه را طی کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت همانطوریکه مقام معظم رهبری فرموده اند

مهم‌ترین وظایف نخبگان حوزوی و دانشگاهی و افراد تاثیرگذار در جامعه، تقویت روحیه امید در مردم و پرهیز از دمیدن فضای بدبینی به مسؤولان، هوشیاری و غافل نشدن از طراحی‌های دشمن، شناخت صحیح مسائل اصلی و فرعی، نادیده نگرفتن روحیه اعتماد به نفس ملی بالا و پیشرفت‌های شگفت‌آور و فضای کار و تلاش کشور و اقدام عملی و غیرشعاری برای ارتقای وحدت ملی و انسجام اسلامی است .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet