هدر موبایل
1389/06/29 10:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان:

اقتدار رزمندگان نیروی زمینی سپاه بار دیگر رخ‌نمایی کرد

**عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان گفت: با آزادی شش گروگان از دست اشرار توسط رزمندگان قرارگاه قدس، اقتدار رزمندگان نیروی زمینی سپاه بار دیگر رخ نمایی کرد.

حسین علی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: خوشبختانه با عملیات به موقع رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اقدامات گروهک تروریستی جنایتکار موسوم به ریگی ناکام ماند و زمینه هر گونه کارشکنی و اقدامات مخفیانه آنها را در‌آینده متلاشی ساخت.

وی با اشاره به عملیات پیچیده اطلاعاتی و کمین موفق رزمندگان قرارگاه قدس تصریح کرد: آزادی گروگان ها با عملیات پیچیده اطلاعاتی نیروی زمینی سپاه نشانه بارزی از افزایش ضریب ایمنی منطقه سیستان و بلوچستان است و به طور حتم این استحکام امنیتی از عملیات تروریستی در این منطقه جلوگیری خواهد کرد.

شهریاری با اشاره به اقتدار نیروی امنیتی در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: از دیگرعوامل تأثیرگذار در ‌آزادی گروگان ها از دست اشرار  را می توان تلاش مضاعف نیروهای امنیتی درسیستان و بلوچستان دانست.

وی با اشاره به هدف گروهک تروریستی در منطقه سیستان و بلوچستان اذعان داشت: گروهک تروریستی با هدف ایجاد رعب و وحشت و اخاذی و تفرقه انگیزی در منطقه به گروگان گیری پرداخت اما خوشبختانه وحدت و یکپارچگی مردم سیستان و بلوچستان و قدرت بلامنازع نیروی زمینی سپاه اهداف شوم آنها را در نطفه خفه ساخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet