هدر موبایل
1389/06/29 11:26:00
سرویس سیاسی
اسماعیل کوثری با اشاره به حضور احمدی‌نژاد در نیویورک خواستار شد:

رئیس جمهور، پیام ملت ایران را به گوش جهان برساند

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید براهمیت حضور احمدی‌نژاد در نیویورک، گفت: حضور رییس جمهور ایرن در نیویورک فرصت خوبی است تا پیام ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران به گوش دنیا برسد.

"اسماعیل کوثری" نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: آقای احمدی‌نژاد با سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد و اجلاس توسعه هزاره سوم می‌تواند پیام جمهوری اسلامی ایران را که مدافع ارزش‌های ناب اسلام است به گوش سران کشورهای دیگر برساند.

وی ادامه داد: رییس جمهوری با حضور در نیویورک علاوه بر تاکید ایران بر دفاع از قرآن و اسلام باید به مسائل هسته‌ای و بر برخورد غیرمنصفانه سازمان ملل متحد نیز تاکید کند.

کوثری با اشاره به برخورد اخیر سازمان ملل با موضوع فعالیت های صلح آمیز هسته‌ای ایران، گفت: رژیم اشتغالگر قدس 250 بمب و کلاهک هسته‌ای دارد و سازمان ملل در این مورد هیچ اقدامی نمی‌کند در حالی که ایران را به دلیل فعالیت هسته‌ای که با نظارت آژانس انجام می شود را تحریم کرده‌اند.

وی به محورهای دیگری که لازم است احمدی‌نژاد در این سفر به آن تاکید کند، اشاره کرد و گفت: هتک حرمت به قرآن، وضعیت مردم مظلوم فلسطین، کمک به مردم پاکستان و تحریم غیر منصفانه ایران و تهدید دشمنان از جمله مسائلی است که لازم است رییس جمهور ایران از این تیریبون به گوش جهانیان برساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet