هدر موبایل
1389/06/29 12:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

رشد صنعت در سال‌های اخیر چشمگیر است

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: پس از پیروزی انقلاب، شاهد پخش شدن رشد صنعت در طبقات مختلف جامعه بودیم و توانستیم کالاهای صنعتی خود را در ویترین ۷۰ تا ۸۰ کشور پیشرفته جهان قرار دهیم.

نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بازدید از کارخانجات گیلان با اشاره به اینکه رشد صنعت در سالهای اخیر چشمگیر بوده، افزود: البته ورود افراد غیرمتخصص در بخش صنعت و سیستم‌های بانکی موجب شده است کمی از برنامه‌های پیش بینی شده عقب باشیم اما با تلاش شبانه روزی ارگانها به ویژه وزارت اقتصاد و دارایی عقب ماندگی‌ها جبران خواهد شد.

وی در خصوص اجرای طرح هدفمند شدن یارانه‌ها با بیان این مطلب که خود من در ابتدا با اجرای این طرح مخالف بودم اما پس از بررسی‌ها، در زمان پس گرفتن این لایحه، از مخالفان عدم اجرای آن شدم، خاطرنشان کرد: باید کار کارشناسی‌ بیشتری صورت گیرد تا اجرای این طرح در زمان بندی طولانی‌تری انجام پذیرد و به واحدهای تولیدی هیچ آسیبی نرسد.

وی با بیان این مطلب که نیروی انتظامی و گمرک باید برای انسداد مرزها و ورود کالای قاچاق همچنان اهتمام داشته باشند، تصریح کرد: مسوولین کشوری و وزراء تصمیمات خوبی را می گیرند، اما آنچه باید مورد توجه قرار گیرد، اجرای دستورات توسط زیرمجموعه‌هاست که باید روند سریعتری به خود گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet