هدر موبایل
1389/06/29 12:45:00
سرویس سیاسی
رییس مجمع نمایندگان استان:

سفر رییس مجلس به اصفهان مفید و ثمربخش بود

**نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی با بسیار خوب و جامع ارزیابی کردن سخنان رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر روزگذشته به اصفهان، اعلام کرد: در سخنانی که ایشان در جمع پرشور مردم اصفهان داشتند، بیشتر مقامات استانی از جمله استاندار و برخی معاونان وی به همراه نمایندگان استان در مجلس حضور داشتند.

"سید مصطفی طباطبایی نژاد" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به سفر روز یکشنبه علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی به اصفهان، گفت: سفر رئیس مجلس به اصفهان بسیار به موقع بود که مورد استقبال خوب مردم این شهرهم  قرار گرفتند.

نماینده اردستان سپس به برنامه های رئیس مجلس در سفر یک روزه به اصفهان اشاره کرد و افزود: آقای لاریجانی در این سفر پس از ورود به اصفهان و ادعای احترام به مقام شامخ شهیدان و افتتاح پروژه میدان امام علی(ع) این شهر؛ در جمع تعداد زیادی از مردم در مسجد جامع اصفهان حاضر شده و درباره مسائل روز کشور به ایراد سخن پرداختند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی با اظهار اینکه در زمان سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی علاوه بر اقشار مختلف مردم، استاندار اصفهان به همراه تعداد دیگری از مقامات استانی تا پایان سخنان ایشان در جلسه حضور داشتند، خاطرنشان کرد: سخنان آقای لاریجانی در این جلسه نیز همچون گذشته بسیار خوب، جامع و کوبنده بود.

طباطبایی نژاد با عالی توصیف کردن سخنان لاریجانی درباره مسائل و مشکلات اصفهان و کشور، گفت: رئیس مجلس با اشاره به اظهارتی که این روزها درباره مکتب ایرانی و کوروش مطرح می شود، تصریح کردند؛ به جای این حرف‌ها اهمیت بیشتر به اسلام داده شود.

وی افزود: در این راستا رئیس مجلس به نامه‌های امام علی (ع) به یکی ازکارگزارنش اشاره کرده و بر ترویج آنها  به جای بحث هایی که درباره مکتب ایرانی و منشور کوروش بیان می شود، تاکید کردند.

نماینده اردستان، خاطرنشان کرد: پس از پایان سخنان رئیس مجلس در مسجد جامع اصفهان، ایشان به همراه استاندار و نمایندگان استان به دیدار آیات عظام مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان، طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان ناصری و امامی از دیگر علمای این شهر رفتند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet