شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1387/02/30 16:02:00
سرویس سیاسی

فدایی دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی شد

حسین فدایی نماینده مردم تهران در مجلس هفتم و منتخب مردم تهران در مجلس هشتم به اتفاق آراء شورای مرکزی جدید جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به عنوان دبیرکل انتخاب شد.

به‌‌ گزارش خانه ملت به نقل از روابط عمومی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، بر اساس بند اول ماده 22 اساسنامه این جمعیت، شورای مرکزی جدید جمعیت ایثارگران در اولین جلسه خود به اتفاق آراء، حسین فدایی را به عنوان دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی انتخاب کردند.

همچنین مقرر شد بر اساس بند دهم ماده 22 و ماده 24 اساسنامه جمعیت، در جلسه آتی شورای مرکزی، حسین فدایی گزینه‌های پیشنهادی خود برای قائم‌مقام ‌دبیرکل، مسئولین کمیته‌ها و واحدها را به شورای مرکزی معرفی کند.

حسین فدایی، دانش آموخته اقتصاد، از فعالان و مبارزان سیاسی در رژیم ستم‌شاهی و دارای سابقه دستگیری و زندان در رژیم گذشته است. وی سالهای متمادی در جبهه‌های جنگ حق علیه باطل حضور داشته و فرمانده ستاد مرکزی فوریتهای جنگ و ستادهای کربلا، نجف و نوح بوده است.

حسین فدایی همچنین مدیرکلی بنیاد مستضعفان و جانبازان تهران، مسئولیت کارگروه مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس هفتم، ریاست هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات سوم شوراها را نیز در سوابق خود داراست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet