هدر موبایل
1389/06/28 17:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

رئیس جمهور حرف دل ملت ایران و مسلمانان را به گوش جهانیان برساند

**نماینده گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست ملت ایران و مسلمانان دنیا این است که احمدی نژاد از آنها دفاع و صدای آنها در مجمع جهانی سازمان ملل به گوش جهانیان برساند.

ولی اسماعیلی در گفت و گو با ایرنا، با یادآوری سفرهای موفقیت آمیز رییس جمهور کشورمان به سازمان ملل اظهار کرد: در تمام سفرهای احمدی نژاد به سازمان ملل یک نقطه مشترک وجود دارد و آن دفاع ایشان از عزت ملت ایران و عزت مسلمانان در جهان است و در این سفر نیز انتظار می رود که رییس جمهور عدالت محورمان حرف دل ملت ایران و مسلمانان را در سازمان ملل فریاد بزند .

وی با تاکید بر حفظ مواضع اقتدارآمیز کشورمان تصریح کرد: اگر صحبت ما از موضع قدرت و شجاع باشد، تاثیر زیادی به دنبال خواهد داشت و دشمنان را به انزوا خواهد برد.

اسماعیلی همچنین تحریم ها را بی تاثیر دانست و تاکید کرد: تحریم ها کارایی خود را از دست داده اند و ایران مسیر توسعه را به خوبی طی می کند.

نماینده گرمی در ادامه از ساختار سازمان ملل و شورای امنیت انتقاد کرد و گفت: سازمان ملل برپایه عدالت بنا نشده است و علاوه بر ایران بسیاری از کشورها نیز خواستار تغییر در آن هستند.

از نظر این نماینده مجلس، همه کشورها ی جهان باید در روند تصمیم گیری های سازمان ملل و بحث های مربوط به مدیریت جهان حق نظر و رای داشته باشند و محدود کردن آن به 5 عضو شورای امنیت ناعادلانه است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet