هدر موبایل
1389/06/29 14:05:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم دامغان خبر داد

افتتاح خط لوله انتقال آب از سد دامغان به آب‌بخشان

**نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از افتتاح خط لوله انتقال آب از سد مخزنی دامغان به بند انحرافی آب‌بخشان، افتتاح ۴ پروژه دیگر مربوط به سازمان آب منطقه و پیشرفت فیزیکی تصفیه‌خانه آب دامغان خبر داد.

"حسن ملک‌محمدی" نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با کویر سمنان از افتتاح خط لوله انتقال آب از سد مخزنی دامغان به بند انحرافی آب‌بخشان خبر داد و گفت: احداث این خط لوله به طول 5 کیلومتر، سال گذشته در ولادت باسعادت حضرت علی(ع) آغاز شد و به فضل خدا آخر هفته گذشته به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: با افتتاح این خط لوله، فرمان مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر اصلاح الگوی مصرف و صرفه‌جویی و مدیریت منابع آب محقق می‌شود چون با بهره‌برداری از این خط لوله، 100 لیتر آب در هر ثانیه صرفه‌جویی می‌شود. این کار شایسته و تحسین‌برانگیز بود که با همت مسئولان محترم سازمان آب استان و حمایت استاندار، فرماندار و دیگر مسئولان محلی به اتمام رسید.

ملک‌محمدی همچنین از افتتاح همزمان 4 پروژه دیگر مربوط به سازمان آب منطقه خبر داد و در ادامه گفت: ضمن بازدید از تصفیه‌خانه آب دامغان به همراه معاون عمرانی استاندار، رئیس سازمان آب استان و فرماندار دامغان، جلسه مهمی نیز در این باره تشکیل شد. امیدواریم با تأمین بودجه 7 میلیارد و 400 میلیون تومانی مورد نیاز تصفیه‌خانه آب دامغان، شاهد بهره‌برداری از این پروژه بسیار مهم باشیم که آرزوی دیرینه مردم شریف دامغان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet