ایام محرم 1398
1389/06/29 14:58:00
سرویس سیاسی

تقدیر نماینده مبارکه از حضور رییس مجلس در اصفهان

**نماینده مردم مبارکه حضور رییس مجلس شورای اسلامی در اصفهان را مثبت ارزیابی کرد و آن را فرصت مغتنمی برای دیدار نزدیک و رودروی مردم این شهر با رییس مجلس دانست.

"سید علی محمد موسوی مبارکه" نماینده مردم مبارکه در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با تقدیر از حضور ریاست مجلس در استان اصفهان اظهار داشت: حضور ریاست مجلس شورای اسلامی در اصفهان و دیدار نزدیک ایشان با مردم فرصت مغتنمی بود تا مردم این شهر از نزدیک با ایشان دیدار کنند و با دیدگاه‌‍‌ها و نظرات ایشان و اقدامات و فعالیت‌های مجلس آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه مردم اصفهان استقبال باشکوهی از ایشان کردند، گفت: ریاست مجلس در سخنرانی که در مسجد جامع اصفهان با مردم این شهر داشتند بیشتر پیرامون همکاری و تعامل مجلس خصوصا بعد از تاکیدات رهبری بر وحدت بین قوا، صحبت کردند.

عضو کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه همه مقامات اصفهان رییس مجلس را در این سفر همراهی می کردند گفت: حضور ایشان در شرایطی که مجلس در تعطیلات به سر می برد مورد تقدیر و تشکر مقامات اصفهانی قرار گرفت.

به گفته موسوی مبارکه لاریجانی را در دیدارها و ملاقات‌هایش در اصفهان؛ آقای ذاکراستانداراصفهان، طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان، شهرداراصفهان، رییس شورای شهر اصفهان فرمانداران،نمایندگان نیروهای نظامی و انتظامی، مدیران ادرات کل، معاونین استانداری،  مدیران کل استان، جمعی از نمایندگان استان اصفهان در مجلس و ... همراهی می کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet