هدر موبایل
1389/06/29 15:08:00
سرویس بین الملل
احمدی بیغش در گفتگو با خانه ملت:

رییس جمهور بر توطئه دشمنان در به راه انداختن سومین جنگ جهانی تاکید کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل را فرصتی برای دفاع از مواضع و دیدگاه‌های جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌المللی دانست و تاکید کرد: رییس جمهور باید مقتدرانه ازعزت و غرور مردم ایران در مقابل کشورهای استکباری دنیا دفاع کنند و این حضور را تبدیل به فرصتی برای جمهوری اسلامی و مصیبتی برای جامعه استکباری غرب کنند.

"محمود احمدی بیغش" نماینده شازند در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: مطمئنا رییس جمهور همچون سنوات گذشته این همایش و گردهمایی بزرگ جهانی را به فرصتی برای ارائه نظرات و دیدگاه‌های جمهوری اسلامی ایران تبدیل خواهد کرد.

وی افزود: رییس جمهور باید مقتدرانه از عزت و غرور مردم ایران در مقابل کشورهای استکباری دنیا دفاع کند و این حضور را تبدیل به فرصتی برای جمهوری اسلامی و مصیبتی برای جامعه استکباری غرب کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی طرح موضوع تحریم‌ها و صدور قطعنامه‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران را از مهمترین رئوس سخنرانی‌های رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل عنوان کرد و گفت: قطعا بحث تحریم‌ها و صدور قطعنامه‌های ظالمانه و غیر منطقی که از لابی گری‌های آمریکا و هم پیمانانش نشات گرفته است از سوی رییس جمهور عنوان خواهد شد.

نماینده شازند با تاکید بر اینکه این حضور فرصتی است تا مظلومیت مردم ایران به گوش جهانیان برسد خاطر نشان ساخت: ملت ایران به عنوان کشوری مستقل و عضو جامعه جهانی این حق را دارد که به تکنولوژی هسته‌ای دسترسی داشته باشد و اینکه کشورهایی بخواهند به خاطر منافع خودشان مردم کشوری را از حق مسلم‌شان محروم کنند چیزی جز دیکتاتوری نیست.

احمدی بیغش به تمدن هزاران ساله کشور ایران اشاره کرد و افزود: ملت ایران در طول سالیان سال در مقابل زورگویی‌ها و استبدادگری‌ها ایستاده است و هیچگاه از مواضع و حقوقش عقب نشینی نکرده است و این بار نیز همچون گذشته از حق خود کوتاه نخواهند آمد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه موضوع اشغالگری‌های آمریکا و اروپایی‌ها در منطقه از دیگر موضوع‌های مهم مطرح شده از سوی رییس جمهورخواهد بود، اظهار داشت: رییس جمهورهمچون گذشته باردیگر در دفاع از مردم مظلوم فلسطین، افغانستان و عراق سخن خواهد گفت و به عنوان نماینده کشوری مسلمان از حقوق قانونی مردم مسلمان این کشورها دفاع خواهند کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به هتک حرمت قرآن کریم از سوی برخی افراطی‌های آمریکایی تصریح کرد: قرآن سوزی در آمریکا آن هم از سوی برخی مسیحی نماهای اسرائیلی باید در سخنرانی رییس جمهور در سازمان ملل مطرح شود تا توطئه دشمنان اسلام در به راه انداختن هجدهمین جنگ صلیبی در قالب جنگ جهانی سوم، که با هدایتگری‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری رسوا شد به گوش جهانیان برسد.

نماینده شازند تاکید کرد: امروز دیگر مردم جهان پی به این زورگویی‌ها و توطئه برده‌اند و هیچ کشوری حاضر نیست استقلال و عزت خود را به خاطر قدرت‌هایی که ادعای کدخدایی بر دنیا دارند و می خواهند با حق وتو بر دنیا حکمرانی کنند، کوتاه بیاید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet