شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/06/29 15:29:00
سرویس اقتصادی
نایب رییس کمیسیون اقتصادی:

برای اجرای هدفمندی یارانه‌ها مشکلی وجود ندارد

**نماینده مردم خرمشهر در مجلس با بیان اینکه به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها نزدیک هستیم، گفت: اجرای این قانون به لحاظ نرم افزاری و قانونی هیچ مشکلی ندارد و دولت به راحتی می‌تواند هدفمندی یارانه را اجرا کند.

"مصطفی مطورزاده" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فراهم شدن بسترهای هدفمندی یارانه‌ها، گفت: دولت اجرای این قانون را به جهت فراهم شدن بسترها به شش ماهه دوم سال موکول کرد؛ با توجه به فراهم شدن این بسترها تصور نمی‌کنم دولت مشکلی با اجرای قانون هدفمندی داشته باشد.

وی ادامه داد: در نیمه اول سال نرم‌افزارهای لازم برای اجرای این قانون طراحی و قانون‌ها و تبصره‌هایی که دولت به آن نیاز داشت در مجلس بررسی و تصویب شده است.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه شرایط اجرای قانون هدفمندی فراهم شده است، تاکید کرد: با توجه به فراهم شدن زیر ساخت‌ها و همچنین قولی که دولت در خصوص زمان اجرای این قانون داده است، باید مهرماه هدفمندی اجرا شود.

مطورزاده ادامه داد: پس از اجرای این قانون بنگاه‌های اقتصادی با مدیریت و خلاقیت افراد اداره خواهد شد که در پی آن شرایط فضای کسب و کار و بازار رقابت شفاف می شود.

وی افزود: همچنین با اجرای هدفمندی یارانه‌ها بنگاه‌هایی که به  صدقه سری یارانه‌های اداره می‌شدند با مشکل مواجه خواهند شد در نتیجه قدرت مدیریت و خلاقیت افراد به رقابت کشیده خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet