ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/29 16:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

دولت هم اکنون درباره شرایط مردم بعد از اجرای هدفمندی توضیح دهد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت باید بگوید که مردم پس از آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با چه شرایطی مواجه خواهند بود.

حسین ابراهیمی در گفتگو با مهر در بیان اینکه مردم باید برای چه شرایطی پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها آماده باشند، گفت: من نمی دانم و جوابی برای این سئوال ندارم چرا که این دولت است که باید بگوید مردم پس از اجرای این قانون با شرایطی روبرو هستند و باید در این زمینه به مردم اطلاعات بدهد.

وی با بیان اینکه مجلس کار خود را در زمینه قانون هدفمندی یارانه ها تمام کرده است، افزود: نمایندگان با نوشتن قانون، کار خود را تمام کرده اند و تمام اختیارات را به دولت داده اند و دیگر نقشی در اینجا ندارند.

ابراهیمی افزود: این دولت است که باید قیمت گذاری کند و درآمدها و هزینه ها را محاسبه کرده و مصالح و مفاسد را بسنجد.

نماینده مردم بیرجند گفت: مجلس در زمان حاضر تنها ناظر بر اجرای قانون هدفمندی یارانه ها است و اگر زمانی در حین اجرا به اشکال برخورد ، مجلس از نظارتش استفاده می کند.

وی درپاسخ به این سئوال که به توجه به اظهارات رئیس جمهور مبنی بربهبود زندگی مردم از روز اول اجرای هدفمندی واظهارات دبیر شورای نگهبان مبنی بر در پیش بودن دوران ریاضت اقتصادی ، نظر شما به عنوان یک نماینده مجلس چیست و مردم باید برای چه شرایطی آماده باشند، اظهارداشت: من در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم و نمی خواهم اظهارنظر کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet